Agnieszka Jelonkiewicz

Kreowanie wizerunku biznesowego i osobistego

Jestem trenerką, konsultantką wizerunku i historykiem sztuki. Kreowanie wizerunku biznesowego, etykieta w biznesie i profesjonalna autoprezentacja to dziedziny, którymi się zajmuję od 1998. Posiadam certyfikat międzynarodowego konsultanta koloru i wizerunku (image & color consultant) oraz uprawnienia pedagogiczne umożliwiające mi prowadzenie szkoleń. Przygotowuję wizerunek medialny ekspertów i rzeczników prasowych, udzielam indywidualnych konsultacji przedstawicielom Top Managementu. Miło mi poinformować, że zostałam odznaczona Diamentem Kobiecego Biznesu 2016 jako Firma Godna Zaufania.

Jestem admiratorką piękna w różnych jego postaciach. Nie tylko dlatego, że wybrałam studia na Wydziale Sztuk Pięknych. Podziwiam piękno w kreowaniu wnętrz, w naturze, w harmonii pomiędzy architekturą a naturą – co odzwierciedla moja publikacja „Założenie pałacowo-ogrodowe w Kozienicach”.

Świat kolorów i form pasjonował mnie już od dzieciństwa. Szukając dla siebie zawodu wiedziałam tylko, że chcę pracować z ludźmi i tworzyć piękno. Wymyśliłam sobie zawód, który u nas jeszcze nie istniał. Podobnie nie było zapotrzebowania na usługi kreowania wizerunku. Nie poddałam się jednak, stałam się trenerką i doradcą wizerunku.  Dziś realizuję swe pasje zajmując się historią ubioru, stylizacją, modą i kreowaniem wizerunku biznesowego i osobistego. Cieszę się, że moja praca inspiruje innych. Tak stałam się jedną z bohaterek książki „Sukces jest kobietą! Piękna twarz biznesu”.

Zajęcia dla młodzieży i grona pedagogicznego, sesje zdjęciowe

W szkołach i na kursach zapoznaję młodzież z podstawami etykiety, elegancji i profesjonalnej autoprezentacji. Szkolę także grono pedagogiczne. Uczestniczę w projektach skierowanych do dzieci z domów dziecka, pracuję także z osobami z niepełnosprawnością.

Pracuję nad wizerunkiem modeli podczas sesji zdjęciowych (modowych, reklamowych) oraz pomagam uczestniczkom konkursów piękności. Odpowiadam także za wizerunek ekspertów, czy pracowników firm podczas biznesowych sesji zdjęciowych.

Warsztaty stylu dla kobiet

Z wielką przyjemnością prowadzę i organizuje warsztaty stylu dla kobiet. Szkoląc zauważyłam potrzebę warsztatów dla konkretnej grupy kobiet. Tak powstał program dla kobiet o rozmiarach plus size, dla kobiet dojrzałych i Seniorek.

Historia mody, dress code

Zajmuję się historią mody, którą z przyjemnością dzielę się podczas wykładów. Komentuję trendy, jestem autorką kilkuset publikacji w pismach branżowych i portalach internetowych. Jako ekspertka z dress code’u wypowiadam się na kongresach i targach skierowanych do świata biznesu.

Szkolenia Visual Merchandising

Pomoc przy zakupach, właściwie zaaranżowana wystawa czy ekspozycja towaru na półkach to umiejętności, których uczę podczas szkoleń dla personelu sklepów odzieżowych.

W wolnych chwilach maluję porcelanę, piszę i… gram w teatrze.

Akademia Stylu Agnieszki Jelonkiewicz posiada wpis do Rejestru Instytucji Szkoleniowych 2.14/00143/2014