Agnieszka Jelonkiewicz

Kreowanie wizerunku biznesowego i osobistego

Jestem konsultantką wizerunku, trenerką i historyczką sztuki. Od 1998 r. zajmuję się kreowaniem wizerunku biznesowego i osobistego, etykietą w biznesie i profesjonalną autoprezentacją. Posiadam certyfikat konsultanta koloru i wizerunku (image & color consultant) oraz uprawnienia pedagogiczne umożliwiające mi prowadzenie szkoleń. Udzielam indywidualnych konsultacji przedstawicielom Top Managementu, szkolę Zarząd i głównych ekspertów firm. Przygotowuję wizerunek medialny rzeczników prasowych. Miło mi poinformować, że zostałam odznaczona Diamentem Kobiecego Biznesu jako Firma Godna Zaufania. Zostałam także odznaczona statuetką “Kobieta z Marką 2023” w kategorii kultura.

Jestem admiratorką piękna w różnych jego postaciach. Nie tylko dlatego, że wybrałam studia na Wydziale Sztuk Pięknych. Podziwiam piękno w kreowaniu wnętrz, w naturze, w harmonii pomiędzy architekturą a naturą – co odzwierciedla moja publikacja „Założenie pałacowo-ogrodowe w Kozienicach”.

Świat kolorów i form pasjonował mnie już od dzieciństwa. Szukając dla siebie zawodu wiedziałam tylko, że chcę pracować z ludźmi i tworzyć piękno. Wymyśliłam sobie zawód, którego u nas jeszcze nie było. Podobnie nie było zapotrzebowania na usługi kreowania wizerunku. Nie poddałam się jednak, stałam się trenerką i stylistką. Dziś zajmuję się historią mody, historią sztuki, stylizacją, kreowaniem wizerunku biznesowego i osobistego. Cieszę się, że moja praca inspiruje innych. Tak stałam się jedną z bohaterek książki „Sukces jest kobietą! Piękna twarz biznesu”.

Zajęcia dla młodzieży i grona pedagogicznego, sesje zdjęciowe

W szkołach uczę młodzież savoir-vivre’u, elegancji i profesjonalnej autoprezentacji. Szkolę także grono pedagogiczne. Uczestniczę w projektach skierowanych do dzieci z domów dziecka, pracuję też z osobami z niepełnosprawnością.

Odpowiadam za wizerunek modeli podczas sesji zdjęciowych (modowych, reklamowych) oraz pomagam uczestniczkom konkursów piękności. Odpowiadam także za wizerunek ekspertów, czy pracowników firm podczas biznesowych sesji zdjęciowych.

Warsztaty stylu dla kobiet

Z wielką przyjemnością prowadzę i organizuje warsztaty stylu dla kobiet. Szkoląc zauważyłam potrzebę warsztatów dla konkretnej grupy pań. Tak powstał program dla kobiet o rozmiarach plus size, dla kobiet dojrzałych i starszych dorosłych – seniorek.

Historia mody, dress code

Pasjonuję się historią mody. Prowadzę liczne wykłady na temat historii ubioru i historii sztuki. Komentuję aktualne trendy, jestem autorką kilkuset publikacji w pismach branżowych i portalach internetowych. Jako ekspertka z dress code’u wypowiadam się na kongresach i targach skierowanych do świata biznesu.

Szkolenia Visual Merchandising

Pomoc przy zakupach, właściwie zaaranżowana wystawa czy ekspozycja towaru na półkach to umiejętności, których uczę podczas szkoleń dla personelu sklepów odzieżowych.

W wolnych chwilach maluję porcelanę, piszę i… gram w teatrze.

Akademia Stylu Agnieszki Jelonkiewicz posiada wpis do Rejestru Instytucji Szkoleniowych 2.14/00143/2014