Wizerunek mężczyzny portfolio zawiera przykłady szkoleń, konsultacji które prowadzę z zakresu kreowania profesjonalnego wizerunku biznesowego. Zajmuję się kreowaniem wizerunku biznesowego i profesjonalną autoprezentacją. W trakcie szkoleń z dress code’u uczę mężczyzn jak powinni budować swój wizerunek w pracy. Jaka jest definicja męskiej elegancji, jakie są reguły kreowania męskiego wizerunku.

W czasie indywidualnych konsultacji wizerunkowych także pomagam stworzyć profesjonalny wizerunek mężczyzny. Uczę jak prawidłowo dobrać fason garnituru, jak wybierać biznesowe koszule. Dobieram odpowiednią kolorystykę ubrań biznesowych i dodatków. Tworzę kolorystyczne zestawy: koszula, krawat, marynarka. Uczę doboru węzła krawata do kształtu kołnierzyka biznesowej koszuli. Pokazuję jak dobrać kołnierzyk koszuli do kształtu twarzy. Pomagam w optycznych korektach sylwetki. Indywidualne konsultacje wizerunkowe dla mężczyzn obejmują także przegląd szafy, wspólne zakupy, czy skompletowanie biznesowej garderoby.

W ostatnich latach nienaganna prezencja stała się na równi ważna z wykształceniem. Na całym świecie zawodowo pracujący mężczyzna dba o swój wizerunek. Dlatego dziś żaden mężczyzna nie może sobie pozwolić na lekceważenie swojego wizerunku. Mężczyzna zadbany, pachnący dobrą wodą kolońską, z zadbanymi dłońmi, czystymi włosami i w nienagannie skrojonym garniturze prezentuje się jak człowiek sukcesu. Tak jest na całym świecie.