Urodziny nastolatki

Urodziny nastolatki z modą urodziny nastolatki referencje

To doskonały prezent urodzinowy dla Córki, Siostry lub innej Młodej Damy z rodziny. Urodziny nastolatki z modą sprawią frajdę nie tylko jubilatce, ale również jej koleżankom. Jest to świetna okazja, żeby dziewczynki przekonały się jak dobrze wyglądać bez konieczności kopiowania stylu swoich idolek znanych z seriali i teledysków.

Urodziny nastolatki z modą są świetną zabawą, niebanalnym pomysłem na spędzenie wspólnego czasu, nauką jak mądrze korzystać z mody oraz doskonałą pamiątką z dzieciństwa i urodzin w postaci zdjęć.

  • W trakcie zabawy dziewczynki uczą się jak rozpoznawać właściwe kolory swoich ubrań oraz mają wykonaną “dorosłą” analizę kolorystyczną.
  • Solenizantka i jej koleżanki prezentują swoje ulubione stroje wcielając się w rolę modelek.
  • Dziewczynki poznają zasady stroju odpowiedniego dla nastolatek.
  • Dziewczynki uczą się wykonywać delikatny makijaż pasujący na dyskotekę jak i do ich ulubionych strojów.
  • Spotkanie kończy się prawdziwą sesją zdjęciową, w której dziewczynki są modelkami.

Spotkanie z kolorami, analiza kolorystyczna dla nastolatków

Urodziny nastolatki z modą zaczynają się od spotkania z kolorami. Dziewczynki poznają cztery typy kolorystyczne urody i każda z nich ma wykonaną “dorosłą” analizę kolorystyczną. W wyniku czego dowiadują się się jakim typem kolorystycznym każda z nich jest. Następnie jest lekcja prawidłowego doboru kolorów swoich ubrań i dodatków. Dziewczynki ćwiczą zestawianie swoich ubrań i przebierają się.

Nauka makijażu dla nastolatek na dyskotekę

Urodziny nastolatki z modą to także czas na naukę makijażu. Dziewczynki uczą się jak dobierać kosmetyki i jak malować się na dyskotekę. Poznają też podstawy demakijażu i pielęgnacji skóry. Przebierają się w swoje ulubione stroje i dowiadują się czym jest elegancją w ich wieku, jak ubierać się stosownie na różne okazje (szkoła, teatr, uroczystość rodzinna, dyskoteka).

Sesja zdjęciowa dla nastolatek

Urodziny nastolatki z modą kończy sesja zdjęciowa. Dziewczynki otrzymują zadanie przebrania się w konkretny strój, poznają podstawy zachowania przed obiektywem aparatu fotograficznego i wykonanym przez siebie makijażu, wybranym stroju wcielają się w rolę modelek.

Zainteresowanych prosimy o kontakt: