Konsultacje wizerunkowe portfolio prezentuję tu przykłady indywidualnych konsultacji wizerunkowych których udzielam. Znajdują się tu zdjęcia z warsztatów stylu, analizy kolorystycznej, stylizacji sylwetki, nauki makijażu. Konsultacje wizerunkowe pomagają w kreowaniu wizerunku biznesowego i osobistego. Do konsultacji wizerunkowych należy także: dobór garderoby, przegląd szafy i wspólne zakupy.

Na czym polegają konsultacje wizerunkowe? Dla zagubionych, albo chcących coś zmienić celem jest pomoc w stworzeniu swojego stylu. Odnalezieniu takiej odsłony siebie, która wywoła uśmiech po spojrzeniu w lustro. Daje to świadomość, że wygląda się dobrze, że jest się atrakcyjnym dla siebie i innych. Przyczynia się to do większej pewności siebie, daje pozytywną energię. W trakcie konsultacji poznaje się swój typ sylwetki, fasony ubrań które pasują do sylwetki. Uczę doboru dodatków, podpowiadam jaki styl podkreśli indywidualność danej osoby. Wykonuję indywidualny dobór barw ubrań czyli analizę kolorystyczną. Analiza pomaga komponować garderobę i robić zakupy odzieżowe.

Osobom szukającym pomocy w stworzeniu profesjonalnego wizerunku biznesowego także polecam konsultacje wizerunkowe. Dobieram garderobę biznesową, wskazuję najlepsze fasony i kolory. Dobieram dodatki, uczę zasad dress code’u. Wskazuję jak stworzyć jasny,  klarowny komunikat – czyli silną markę osobistą. Profesjonalny wizerunek w pracy daje większą pewność siebie. Dotyczy to zarówno kobiet jak i mężczyzn.