Nauka makijażu warsztat jest częścią warsztatów stylu dla pań. Nauka makijażu łączy się z warsztatem z kolorystyki. Polega to na tym, że po określeniu swojego typu urody należy umiejętnie dobierać kolory kosmetyków do makijażu. Właściwy kolor pomadki, różu do twarzy, czy podkładu przyczyniają się do naturalnego i świeżego wyglądu. Podczas warsztatu nauki makijażu uczestniczki uczą się też wykonać prawidłowo makijaż dzienny.  Dla pań wolących indywidualną naukę makijażu polecam konsultacje wizerunkowe.

Nauka makijażu warsztat może też być częścią szkolenia z profesjonalnej autoprezentacji dla pracowników firm. W tym wypadku nauka makijażu obejmuje makijaż biznesowy.

Poprzedni artykułStylizacja sylwetki warsztat
Następny artykułSztuka elegancji wykład na Dzień Kobiet
Akademia Stylu Jelonkiewicz
Jestem trenerką, konsultantką wizerunku i historykiem sztuki. Kreowanie wizerunku biznesowego, etykieta w biznesie i profesjonalna autoprezentacja to dziedziny, którymi się zajmuję od 1998. Posiadam certyfikat międzynarodowego konsultanta koloru i wizerunku (image & color consultant) oraz uprawnienia pedagogiczne umożliwiające mi prowadzenie szkoleń. Przygotowuję wizerunek medialny ekspertów i rzeczników prasowych, udzielam indywidualnych konsultacji przedstawicielom Top Managementu. Miło mi poinformować, że zostałam odznaczona Diamentem Kobiecego Biznesu 2016 jako Firma Godna Zaufania. Jestem admiratorką piękna w różnych jego postaciach. Nie tylko dlatego, że wybrałam studia na Wydziale Sztuk Pięknych. Podziwiam piękno w kreowaniu wnętrz, w naturze, w harmonii pomiędzy architekturą a naturą – co odzwierciedla moja publikacja „Założenie pałacowo-ogrodowe w Kozienicach”. Świat kolorów i form pasjonował mnie od dzieciństwa. Szukając dla siebie zawodu wiedziałam, że chcę pracować z ludźmi i tworzyć piękno. Wymyśliłam zawód, którego u nas jeszcze nie było. Nie było też zapotrzebowania na usługi kreowania wizerunku. Nie poddałam się jednak, stałam się trenerką i doradcą wizerunku. Dziś realizuję swe pasje zajmując się historią ubioru, stylizacją, modą i kreowaniem wizerunku biznesowego i osobistego. Cieszę się, że moja praca inspiruje innych. Tak stałam się jedną z bohaterek książki „Sukces jest kobietą! Piękna twarz biznesu”.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here