Warsztaty stylu dla kobiet – kreowanie stylu, pomoc wizerunkową – kieruję do różnych grup wiekowych (nastolatek, kobiet po 40-ce i Seniorów). Wiem jak wiele kobiet, z powodu ideałów lansowanych przez media, popada w kompleksy uznając swoją figurę za niedoskonałą. Z tego powodu stworzyłam dodatkowo warsztaty stylu specjalnie dla grupy kobiet plus size.

Trzonem wszystkich warsztatów są konsultacje indywidualne. Każda z uczestniczek zdobywa fachowe wskazówki dotyczące kolorystyki, korzystnych fasonów ubrań, stylizacji sylwetki, fryzury i makijażu. Celem warsztatów jest ofiarowanie kobietom uśmiechu, gdy zobaczą się w lustrze. Bo: radość z ubierania, samoakceptacja, pewność siebie i uznanie w oczach innych nie zależą ani od noszonego rozmiaru, ani od wieku, ani od zawartości portfela.

Warsztaty stylu dla kobiet – tematyka

  1. Odkryj swój kolor – analiza kolorystyczna, dodatkowo możliwość nauki makijażu
  2. Odkryj swój styl – warsztat ze stylizacji sylwetki
  3. Warsztat stylu dla pań plus size

Wydarzenia z Akademią Stylu Agnieszki Jelonkiewicz:

Dzień Kobiet w Rembertowie

11 kwietnia 2018 w Bibliotece Publicznej Dzielnicy Rembertów w Warszawie odbył się Dzień Kobiet. Z tej okazji spotkałam się z zaproszonymi paniami i rozmawiałyśmy na temat elegancji i tworzenia własnego stylu. Zastanawiałyśmy się wspólnie w czym tkwi tajemnica dobrze ubranych kobiet, co składa się na styl i jak wyrazić swoją osobowość ubraniem. Spotkanie zakończyłam nauką wiązania apaszek, szali i chust.

Konwent Kobiet Szminka 2018

4 marca 2018 w Markach koło Warszawy odbył się 3.Konwent Kobiet Szminka 2018 zorganizowany przez kobiety dla kobiet z okazji ich święta. W tym roku tematem przewodnim była Francja, francuski szyk i Coco Chanel. Konwent urozmaicony był pokazami mody w stylu francuskim, prelekcjami i występami artystycznymi. A ja podczas wykładu przybliżyłam gościom sylwetkę Coco Chanel i rewolucję w modzie, której dokonała ta słynna projektantka.

Wieczorek stylu. Tajemnice piękna – odkryj swój styl

30 września 2017 w Warszawie w BioCultura Cafe odbył się warsztat propagujący kobiecość. W kameralnym gronie rozmawiałyśmy o ikonach stylu, dyskutowałyśmy o dobrym smaku, elegancji. Na koniec podkreślałyśmy swój styl kolorowymi chustami i apaszkami.

Marka na obcasach. Twój wizerunek Twoją wizytówką

14 marca 2017 w Warszawie odbyło się spotkanie Przedsiębiorczych Kobiet. Wraz z rozwojem współczesnego świata i rosnącym dobrobytem paradoksalnie coraz trudniej jest stworzyć profesjonalny wizerunek. Pułapką wydaje się być nadmiar – wśród bogactwa materiałów, wzorów i kolorów trudno jest zbudować biznesową garderobę. W natłoku informacji ciężko jest wydobyć te, które pomogą wykreować odpowiedni wizerunek. Jakie czynniki wpływają na budowanie marki osobistej? Umiejętności? Strój? Dobre maniery?

Spotkanie z modą i dobrym stylem

12 marca 2017 w Domu Kultury “Uśmiech” Filia Bronisze z okazji Dnia Kobiet odbyło się „Spotkanie z modą i dobrym stylem”. Opowiadałam o elegancji, dobrym stylu i trendach w modzie. Przedstawiłam ikony stylu, na podstawie których wspólnie zastanawiałyśmy się czym jest własny styl. Spotkanie zakończyło się nauką wiązania apaszek i szali – najprostszych dodatków, które mają wpływ na tworzenie stylu kobiet.

Konwent Kobiet Szminka 2017

5 marca 2017 w Markach koło Warszawy odbył się Konwent Kobiet koncentrujący się na tematyce przedsiębiorczości kobiet i ich istotnym udziale w dynamizacji lokalnego biznesu. Konwent urozmaicony był pokazami mody oraz różnymi prelekcjami. Opowiadałam o modzie w latach 50 podkreślając jej niejednolite oblicze, zwłaszcza w Polsce, w okresie PRL-u.

Warszawski Festiwal Progessteron

6 listopada 2016 odbył się festiwal dla kobiet na którym prowadziłam zajęcia “Odkryj swą kobiecość”. Celem spotkania było pogłębienie wiedzy na temat swojej sylwetki i przekonanie pań, że bez względu na rozmiar i wiek można wyglądać dobrze.

Warsztaty stylu dla kobiet w Talaria Resort & SPA

8-9 lipca 2016 odbyły się Warsztaty Stylu dla pań, pragnących nauczyć się podkreślać swoje piękno. Prowadziłam zajęcia ze stylizacji sylwetki. W międzyczasie, korzystając z oferty hotelu, można było odpocząć i zrelaksować się.

Majówka w hotelu Gołębiewskim

1-2 maja 2016 goście hotelu Gołębiewski w Mikołajkach mieli okazję skorzystać z dwóch wykładów, które dla nich przygotowałam i poprowadziłam. Pierwszy “Pięknie się wyróżniaj” dotyczył tajemnic koloru: jak rozpoznać swój typ kolorystyczny, dobrać kolor włosów i wykorzystać barwy w kreowaniu swojego wizerunku. Drugi wykład “Dobry wygląd – lepsze samopoczucie” dotyczył sylwetki. Opowiadałam w nim jak właściwie podkreślić atuty swojej sylwetki poprzez odpowiedni dobór krojów, fasonów i dodatków. Nie odbyło się bez udziału modelek zgłaszających się spośród publiczności. Cieszyło mnie też zainteresowanie najmłodszych słuchaczek – nastolatek, które przyszły na zajęcia razem z mamami.

Warsztaty stylu dla kobiet w Talaria Ladies SPA

4-5 grudnia 2015 odbyły się warsztaty stylu dla pań, pragnących nauczyć się podkreślać swoje piękno. Poprowadziłam zajęcia z analizy kolorystycznej, psychologii koloru i nauki makijażu. W międzyczasie, korzystając z oferty hotelu, można było odpocząć, rozpieścić siebie i swoje zmysły.

Klub Klasy Kobiet w Piasecznie. Warsztaty stylu

W maju 2015 gościłam dwukrotnie w Klubie Klasy Kobiet w Piasecznie. Na pierwszym spotkaniu dedykowanym kobietom 45+ dyskutowałyśmy na temat elegancji. Zastanawiałyśmy się w czym tkwi tajemnica dobrze ubranych kobiet, ikon stylu. Jak tworzyć swój styl? Jak wyrazić swoją osobowość?

Okazało się, że jedno spotkanie nam nie wystarczyło. Na kolejnym opowiadałam więc o roli koloru w kreowaniu swojego wizerunku. Każda z pań przeszła przez blok konsultacji kolorystycznych i miała wykonaną indywidualną analizę kolorystyczną poznając kolory swojej garderoby. Warsztaty zakończyłam nauką makijażu.

Klub Kobiet Przedsiębiorczych w Poznaniu. Warsztaty stylu

25 lutego 2015 zostałam zaproszona na spotkanie Klubu Kobiet Przedsiębiorczych, gdzie opowiadałam o roli wizerunku kobiety, o kolorystycznym budowaniu garderoby, stosowności stroju do sytuacji. Celem prelekcji było pogłębienie wiedzy na temat budowania marki osobistej i kreowania wizerunku biznesowego. Nasze spotkanie było także okazją do poznania się wzajemnie i wymienienia kontaktów oraz doświadczeń.

Kobiecy Karnawał. Warsztaty stylu

Akademia Stylu Agnieszki Jelonkiewicz warsztaty dla kobiet wyróżnienieW styczniu 2012 w Warszawie odbył się Kobiecy Karnawał. W ramach karnawału zorganizowałam dla pań “Spotkanie z kolorami”. W pięknych wnętrzach Restauracji Dom Polski opowiadałam o roli koloru w kreowaniu wizerunku, o psychologii koloru i o tym jak kolor działa we wnętrzach.  Miło mi poinformować, że dzięki opiniom uczestniczek – w konkursie na Karnawałowe Hity Warsztatowe – zdobyłam wyróżnienie.

Kobiety aktywne, potrzebne, wartościowe – warsztaty stylu

Informuję o zakończeniu cyklu warsztatów “Zbuduj własną markę” skierowanych do kobiet z terenu Mazowsza po czterdziestym piątym roku życia: “45+ Aktywne, Potrzebne, Wartościowe.” Warsztaty odbyły się w: kwietniu, maju, czerwcu 2011 oraz w październiku i listopadzie 2011 i cieszyły się ogromnym powodzeniem.

Marzec 2019

Warsztaty Stylu dla pań

Marzec 8 @ 18:00 - Marzec 9 @ 18:00
Hotel Gołębiewski w Białymstoku, ul. Pałacowa 7
Białystok, 15-064 Polska
+ Google Map
warsztat stylu dla pań

Z okazji Dnia Kobiet serdecznie zapraszamy Panie na Warsztaty Stylu w Hotelu Gołębiewski w Białymstoku. Warsztaty odbywają się w blokach 3 godzinnych w piątek i sobotę. Pozostały czas można przeznaczyć na relaks lub aktywności dostępne dla gości w hotelu. Program warsztatów stylu: PIĄTEK 8 MARZEC 2019 18.00 – 20.00 kolorystyczne zestawienie garderoby - psychologia koloru – jak wykorzystuje się kolor w kreowaniu wizerunku? - kolorowe wizytówki – czy Twoje preferencje kolorystyczne odzwierciedlają Twój charakter? - kolorowy świat – uroda podzielona…

Dowiedz się więcej »

Kwiecień 2019

Warsztat z kolorystyki

Kwiecień 6 @ 10:00 - 14:00
Bio Cultura Cafe, ul. Sokołowska 9 lok.U31
Warszawa, mazowieckie 01-142 Polska
+ Google Map
300zł
warsztat z kolorystyki

Dam Ci poczucie atrakcyjności i uśmiech, gdy zobaczysz się w lustrze. Odkryjesz świat swoich kolorów, by pięknie się wyróżniać. – Warsztat jest dla Ciebie, nawet jeśli nie śledzisz trendów mody. – Warsztat z kolorowymi eksperymentami. – Skorzystasz, jeśli lubisz swój styl, lecz czasem myślisz o wprowadzeniu czegoś nowego. PROGRAM WARSZTATÓW – godz.10.00-14.00 Indywidualna analiza kolorystyczna – poznasz swój typ kolorystyczny – dowiesz się jakie kolory powinnaś nosić na bluzki, spódnice, garnitury, płaszcze, buty – nauczysz się kolorystycznie komponować swoją garderobę…

Dowiedz się więcej »
+ Eksportuj wydarzenia

Jest możliwość dojazdu w celu przeprowadzenia warsztatów. Zainteresowanych proszę o kontakt

Opinie Klientów

Moje Referencje

kreowanie wizerunku Amnesty International Polska

Amnesty International Polska

Stowarzyszenie Amnesty International Polska pragnie serdecznie podziękować Pani Agnieszce Jelonkiewicz za przeprowadzenie szkolenia w zakresie stylizacji. Podczas szkolenia poznaliśmy...
warsztaty stylu dla gości hotelowych

Hotel Gołębiewski w Mikołajkach

W dniach 01-02.05.2016 organizowaliśmy spotkania otwarte dla Gości Hotelu Gołębiewski w Mikołajkach, dotyczące kreowania swojego wizerunku poprzez odpowiedni, indywidualny...
Konferencja Plus Size

Konferencja Plus Size

23 października 2015 w Warszawie odbyła się Pierwsza Konferencja Branży Plus Size organizowana przez BIG BAZAAR, czyli społeczność osób...
Akademia Stylu Agnieszki Jelonkiewicz Akademia-Kobiet-Sukcesu

Festiwal Kobiecy Karnawał

"Karnawałowy hit" wyróżnienie za warsztat „Siła koloru, żyj kolorowo” – Festiwal Kobiecy Karnawał. Niniejszym zaświadczamy, że Agnieszka Jelonkiewicz współpracowała...

ODK Starogard Gdański

8-9 kwietnia 2016 w Osiedlowym Domu Kultury w Starogardzie Gdańskim odbyły się warsztaty stylu dla grupy pań w wieku...
warsztaty stylu Rembertów

Biblioteka Publiczna Dzielnicy Rembertów

Dnia 11 marca 2018 w Bibliotece Publicznej im. Jana Pawła II Dzielnicy Rembertów w Warszawie odbył się Dzień Kobiet....
Warsztaty Stylu dla pań

Talaria Resort & SPA

4-6 grudnia 2015 w Talaria Ladies Spa odbyły się Warsztaty Stylu z Panią Agnieszką Jelonkiewicz. Grupa Pań biorących udział w warsztatach...
warsztaty-stylu

III Konwent Kobiet Szminka 2018

Podziękowanie za pomoc w organizacji III Konwentu Kobiet Szminka 2018. Dziękujemy w szczególności za wygłoszenie inspirującego wykładu z historii...
targi-size-plus

Targi Size Plus

Mam ogromną przyjemność zarekomendować Agnieszkę Jelonkiewicz, właścicielkę i pomysłodawczynię Akademii Stylu Agnieszki Jelonkiewicz jako profesjonalnego partnera biznesowego oraz znakomitego...
warsztaty stylu DK Uśmiech

DK Uśmiech Filia Bronisze

W dniu 12 marca 2017 w DK Uśmiech Filia Bronisze z okazji Dnia Kobiet odbyło się „Spotkanie z modą...

Pracowałam dla:

Białołęcka Akademia Wiedzy Warszawa

Centrum Promocji Kultury Praga Południe Warszawa

Biblioteka Publiczna Dzielnicy Rembertów Warszawa

Centrum Kultury Izabelin

Przedsiębiorcza Kobieta Warszawa

Warszawski Festiwal Progessteron

Klub Kobiet Przedsiębiorczych Poznań

Klub Klasy Kobiet Piaseczno

Miejska Biblioteka Publiczna w Ełku

GOPS w Konopiskach

Materiały dodatkowe do poczytania

radość z ubierania się

Radość z ubierania się. Kreowanie piękna

Czy można mieć radość z ubierania się? Wszystkie moje działania zmierzają ku temu oraz ku...
rola-ubioru

Rola ubioru. Czym jest dla nas ubiór?

Jaka jest rola ubioru? Czym dla nas jest ubiór? Czy to tylko warstwa chroniąca przed...
sukienka czy spodnie

Sukienka czy spodnie?

Sukienka czy spodnie? Pojedynek XX wiek to kolejny „atak” na męską szafę. Kobieta raz zrzuciwszy krępujące stroje...
jak stworzyć swój styl

Jak stworzyć swój styl?

Jak stworzyć swój styl? Jak dobrać strój do okazji? Dawniej, wygląd stroju był uzależniony od czynników...

Męska analiza kolorystyczna

Męska analiza kolorystyczna ułatwia dobór i zestawianie ubrań do pracy. W męskim wizerunku, poza odpowiednio skrojonym...

Męski wizerunek w pracy

Jak ważny jest dziś męski wizerunek w pracy, wie każdy pracujący mężczyzna. Każdy pracujący mężczyzna...
dobór koloru ubrania do typu urody

Dobór koloru ubrania do typu urody

Dobór koloru ubrania do typu urody zależy od kolorów Twojej skóry, włosów i oczu. Kolor...

Jak dobierać kolor ubrania?

Jak dobierać kolor ubrania? Uzależnione jest to od osobistego typu kolorystycznego. Po jego określeniu poznaje się właściwe...
kreowanie stylu osobistego

Kreowanie stylu osobistego

Kreowanie stylu osobistego. Kolor jest najbardziej widocznym elementem Twojego wizerunku. Jest tak samo ważny jak...
znaczenie koloru w ubraniu

Znaczenie koloru w ubraniu

Znaczenie koloru w ubraniu. Zanim zwrócisz uwagę na fason ubrania, najpierw widzisz jego kolor! Właściwie...