Festiwal Kobiecy Karnawał

  0
  537
  Akademia Stylu Agnieszki Jelonkiewicz Akademia-Kobiet-Sukcesu

  Akademia Stylu Agnieszki Jelonkiewicz Akademia-Kobiet-Sukcesu“Karnawałowy hit” wyróżnienie za warsztat „Siła koloru, żyj kolorowo” – Festiwal Kobiecy Karnawał. Niniejszym zaświadczamy, że Agnieszka Jelonkiewicz współpracowała z Akademią Kobiet Sukcesu przy realizacji I edycji zimowego festiwalu inspirujących aktywności „Kobiecy Karnawał” odbywającego się w okresie 15.01.-18.02.2012 w Warszawie.

  Celem festiwalu było zainspirowanie oraz wsparcie uczestniczek we wprowadzaniu w życie ważnych noworocznych zmian podnoszących jakość życia oraz dostarczenie drogowskazów na drodze rozwoju osobistego.

  W ramach festiwalu Agnieszka Jelonkiewicz poprowadziła w dniu 29.01.2012 warsztat „Siła koloru. żyj kolorowo”, który w istotny sposób wzbogacił program festiwalowych warsztatów. Warsztat był znakomitą okazją dla uczestniczek do pogłębienia wiedzy na temat barw (podkreślenia urody przy pomocy koloru, łączenia kolorów w garderobie, użycia koloru w swoim wizerunku).

  Dzięki postawie i wiedzy Trenerki udział w warsztacie pozwolił uczestniczkom rozszerzyć swoją wiedzę i kompetencje związane z danym tematem oraz dostarczył wartościowych narzędzi do indywidualnej pracy.

  Bardzo doceniamy profesjonalizm i zaangażowanie Agnieszki Jelonkiewicz oraz rekomendujemy współpracę z nią wszystkim osobom i firmom, dla których ważna jest relacja z drugim człowiekiem.

  Głęboko wierzymy, że dzięki takim osobom jak Agnieszka Jelonkiewicz kobiety będą miały więcej odwagi i wiary w to, że mogą mieć pełny wpływ na jakość swojego życia i zrealizować wszystko to, o czym marzą. Dziękujemy za dobrą współpracę.

  Małgorzata Sawicka, Barbara Sawicka Menedżer Akademii Kobiet Sukcesu Współorganizatorka festiwalu Kobiecy Karnawał

  Poprzedni artykułDom Kultury Zacisze Warszawa
  Następny artykułKonferencja Plus Size
  Akademia Stylu Jelonkiewicz
  Jestem trenerką, konsultantką wizerunku i historykiem sztuki. Kreowanie wizerunku biznesowego, etykieta w biznesie i profesjonalna autoprezentacja to dziedziny, którymi się zajmuję od 1998. Posiadam certyfikat międzynarodowego konsultanta koloru i wizerunku (image & color consultant) oraz uprawnienia pedagogiczne umożliwiające mi prowadzenie szkoleń. Przygotowuję wizerunek medialny ekspertów i rzeczników prasowych, udzielam indywidualnych konsultacji przedstawicielom Top Managementu. Miło mi poinformować, że zostałam odznaczona Diamentem Kobiecego Biznesu 2016 jako Firma Godna Zaufania. Jestem admiratorką piękna w różnych jego postaciach. Nie tylko dlatego, że wybrałam studia na Wydziale Sztuk Pięknych. Podziwiam piękno w kreowaniu wnętrz, w naturze, w harmonii pomiędzy architekturą a naturą – co odzwierciedla moja publikacja „Założenie pałacowo-ogrodowe w Kozienicach”. Świat kolorów i form pasjonował mnie od dzieciństwa. Szukając dla siebie zawodu wiedziałam, że chcę pracować z ludźmi i tworzyć piękno. Wymyśliłam zawód, którego u nas jeszcze nie było. Nie było też zapotrzebowania na usługi kreowania wizerunku. Nie poddałam się jednak, stałam się trenerką i doradcą wizerunku. Dziś realizuję swe pasje zajmując się historią ubioru, stylizacją, modą i kreowaniem wizerunku biznesowego i osobistego. Cieszę się, że moja praca inspiruje innych. Tak stałam się jedną z bohaterek książki „Sukces jest kobietą! Piękna twarz biznesu”.