Dress code szkolenia to oferta skierowana do firm. Jestem ekspertem od kreowania wizerunku biznesowego. Prowadzę szkolenia z profesjonalnej autoprezentacji, uczę dress code’u, pomagam budować silną markę osobistą. Dziś profesjonalny wizerunek w pracy, nienaganna prezencja i zachowanie są na równi ważne z dobrym wykształceniem. W dobie stale rosnącej konkurencji firmy chcą budować silną markę osobistą. Stawiają na doskonałe relacje z klientami. Wpływ na markę firmy ma Zarząd, eksperci i pracownicy.

Dress code szkolenia

Pomagam w kreowaniu wizerunku biznesowego Zarządu, prowadzę indywidualne konsultacje wizerunkowe dla kierownictwa firm. Przygotowuję wizerunek medialny ekspertów, pomagam opracować wizerunek rzeczników prasowych. Pomagam skompletować biznesową garderobę. Oferuję pomoc firmom w kreowaniu wizerunku biznesowego ich pracowników. Określam obowiązujący dress code ich pracowników. Opracowuję poradniki wizerunkowe dla firm. Wypowiadam się na temat kreowania wizerunku biznesowego w mediach. Jestem autorką publikacji na temat dress code’u, savoir-vivre’u, etykiety w biznesie i elegancji. Szkoleniami z dress code’u, etykiety w biznesie, profesjonalnej autoprezentacji zajmuję się od 2000 roku.

W tym portfolio dress code szkolenia prezentuję zagadnienia które realizuję w pracy. Są tu przykłady zdjęć ze szkoleń które prowadziłam.