Wizerunek pracowników dress code był tematem szkolenia „Profesjonalna autoprezentacja pracowników instytucji finansowej”. Szkolenie było skierowane do pracowników 10 oddziałów Spółdzielczego Banku Rozwoju (łącznie ponad 100 osób). Spotkaliśmy się 26 maja 2018 w urokliwych wnętrzach dworku w Kiermusach.

Szkolenie zaplanowano jako część procesu transformacji Banku. Miało dać narzędzia umożliwiające lepszy kontakt z Klientem, efektywniejsze spełnianie oczekiwań Klientów. Na postrzeganie marki Banku wpływa: pozytywna motywacja pracowników, nienaganny wizerunek i zachowanie pracowników. Natomiast dobra marka Banku przyczynia się do realizacji założeń biznesowych w konkurencyjnym środowisku usług finansowych.

Wizerunek pracowników dress code

Opowiadałam o standardach profesjonalnego dress code’u w placówkach administracji publicznej. Zapoznałam uczestników z zasadami budowania profesjonalnego wizerunku pracowników, komunikacją werbalną i niewerbalną, budowaniem marki osobistej i marki Banku. Wyjaśniałam czym jest etykieta ubioru i dlaczego jest tak ważna w instytucjach zaufania publicznego.

Poprzedni artykułWizerunek biznesowy Zarządu
Następny artykułAktywność społeczna osób starszych. Wizerunek seniora
Akademia Stylu Agnieszki Jelonkiewicz
Jestem historyczką sztuki, trenerką i konsultantką wizerunku. Kreowanie wizerunku biznesowego, etykieta w biznesie i profesjonalna autoprezentacja to dziedziny, którymi się zajmuję od 1998. Posiadam certyfikat międzynarodowego konsultanta koloru i wizerunku (image & color consultant) oraz uprawnienia pedagogiczne umożliwiające mi prowadzenie szkoleń. Udzielam indywidualnych konsultacji przedstawicielom Top Managementu. Szkolę Zarząd, przygotowuję wizerunek medialny ekspertów i rzeczników prasowych. Miło mi poinformować, że zostałam odznaczona Diamentem Kobiecego Biznesu jako Firma Godna Zaufania. Jestem admiratorką piękna w różnych jego postaciach. Nie tylko dlatego, że wybrałam studia na Wydziale Sztuk Pięknych. Podziwiam piękno w kreowaniu wnętrz, w naturze, w harmonii pomiędzy architekturą a naturą – co odzwierciedla moja publikacja „Założenie pałacowo-ogrodowe w Kozienicach”. Świat kolorów i form pasjonował mnie od dzieciństwa. Szukając dla siebie zawodu wiedziałam, że chcę pracować z ludźmi i tworzyć piękno. Wymyśliłam zawód, którego u nas jeszcze nie było. Nie było też zapotrzebowania na usługi kreowania wizerunku. Nie poddałam się jednak, stałam się trenerką i stylistką. Dziś realizuję swe pasje zajmując się historią mody, historią sztuki, stylizacją, modą, kreowaniem wizerunku biznesowego i osobistego. Cieszę się, że moja praca inspiruje innych. Tak stałam się jedną z bohaterek książki „Sukces jest kobietą! Piękna twarz biznesu”. Zostałam też odznaczona statuetką "Kobieta z Marką 2023" w kategorii kultura.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here