Wizerunek pracowników dress code był tematem szkolenia „Profesjonalna autoprezentacja pracowników instytucji finansowej” skierowanego do pracowników 10 oddziałów SBR (łącznie ponad 100 osób). Szkolenie odbyło się w dniu 26 maja 2018 w urokliwych wnętrzach dworku w Kiermusach.

Szkolenie zaplanowano jako część procesu transformacji Banku – dając narzędzia umożliwiające lepszy kontakt i efektywniejsze spełnianie oczekiwań Klientów. Pozytywna motywacja pracowników, nienaganny wizerunek i zachowanie bezpośrednio wpływają na postrzeganie marki Banku, jak również umożliwiają realizację założeń biznesowych w konkurencyjnym środowisku usług finansowych.

Wizerunek pracowników dress code – czyli standardy profesjonalnego dress code’u w placówkach administracji publicznej były częścią tego szkolenia. Zapoznałam uczestników z zasadami budowania profesjonalnego wizerunku, komunikacją werbalną i niewerbalną, budowaniem marki osobistej i marki Banku.

Poprzedni artykułWizerunek biznesowy Zarządu
Następny artykułOchocki Uniwersytet Trzeciego Wieku w Warszawie
Akademia Stylu Jelonkiewicz
Jestem trenerką, konsultantką wizerunku i historykiem sztuki. Kreowanie wizerunku biznesowego, etykieta w biznesie i profesjonalna autoprezentacja to dziedziny, którymi się zajmuję od 1998. Posiadam certyfikat międzynarodowego konsultanta koloru i wizerunku (image & color consultant) oraz uprawnienia pedagogiczne umożliwiające mi prowadzenie szkoleń. Przygotowuję wizerunek medialny ekspertów i rzeczników prasowych, udzielam indywidualnych konsultacji przedstawicielom Top Managementu. Miło mi poinformować, że zostałam odznaczona Diamentem Kobiecego Biznesu 2016 jako Firma Godna Zaufania. Jestem admiratorką piękna w różnych jego postaciach. Nie tylko dlatego, że wybrałam studia na Wydziale Sztuk Pięknych. Podziwiam piękno w kreowaniu wnętrz, w naturze, w harmonii pomiędzy architekturą a naturą – co odzwierciedla moja publikacja „Założenie pałacowo-ogrodowe w Kozienicach”. Świat kolorów i form pasjonował mnie od dzieciństwa. Szukając dla siebie zawodu wiedziałam, że chcę pracować z ludźmi i tworzyć piękno. Wymyśliłam zawód, którego u nas jeszcze nie było. Nie było też zapotrzebowania na usługi kreowania wizerunku. Nie poddałam się jednak, stałam się trenerką i doradcą wizerunku. Dziś realizuję swe pasje zajmując się historią ubioru, stylizacją, modą i kreowaniem wizerunku biznesowego i osobistego. Cieszę się, że moja praca inspiruje innych. Tak stałam się jedną z bohaterek książki „Sukces jest kobietą! Piękna twarz biznesu”.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here