Centrum Artystyczne na Fabrycznej CAF3 w Markach

  0
  609
  wykłady dla seniorów, snioriada

  13 października 2018 w Centrum Artystycznym na Fabrycznej odbyła się Marecka Senioriada. Współpracowaliśmy już wielokrotnie z Akademią Stylu Agnieszki Jelonkiewicz – stąd przy organizacji senioriady również postanowiliśmy skorzystać z usług Pani Agnieszki Jelonkiewicz.

  Pani Agnieszka przeprowadziła inspirujący wykład dla grupy seniorów (100 osób). Mimo tak licznej grupy słuchaczy udało się prowadzącej ciekawie przedstawić temat. Seniorzy zostali zachęceni do dbania o siebie, przekonani że elegancja nie ma metryki.

  Obok interesujących slajdów należy docenić dobrą dykcję, poprawny język, ciepły głos i spokojny sposób narracji, a także dobry kontakt z publicznością. Nasi słuchacze byli zadowoleni, wysoko ocenili kwalifikacje i fachowość p. Agnieszki Jelonkiewicz.

  Wykłady i warsztaty modowe pani Agnieszki prowadzone są zawsze interesująco, kompetentnie, z zaangażowaniem, pasją i kulturą osobistą. Polecamy p. Agnieszkę Jelonkiewicz zarówno jako osobę kompetentną z dziedziny mody, tworzenia wizerunku, pielęgnacji własnego stylu, jak i kreowania wizerunku seniora. Życzymy, aby Pani A. Jelonkiewicz mogła nadal z wielkim rozmachem realizować swoje pomysły.

  Poprzedni artykułDom Kultury Zacisze
  Następny artykułBiałołęcki Ośrodek Kultury w Warszawie
  Akademia Stylu Agnieszki Jelonkiewicz
  Jestem historyczką sztuki, trenerką i konsultantką wizerunku. Kreowanie wizerunku biznesowego, etykieta w biznesie i profesjonalna autoprezentacja to dziedziny, którymi się zajmuję od 1998. Posiadam certyfikat międzynarodowego konsultanta koloru i wizerunku (image & color consultant) oraz uprawnienia pedagogiczne umożliwiające mi prowadzenie szkoleń. Udzielam indywidualnych konsultacji przedstawicielom Top Managementu. Szkolę Zarząd, przygotowuję wizerunek medialny ekspertów i rzeczników prasowych. Miło mi poinformować, że zostałam odznaczona Diamentem Kobiecego Biznesu jako Firma Godna Zaufania. Jestem admiratorką piękna w różnych jego postaciach. Nie tylko dlatego, że wybrałam studia na Wydziale Sztuk Pięknych. Podziwiam piękno w kreowaniu wnętrz, w naturze, w harmonii pomiędzy architekturą a naturą – co odzwierciedla moja publikacja „Założenie pałacowo-ogrodowe w Kozienicach”. Świat kolorów i form pasjonował mnie od dzieciństwa. Szukając dla siebie zawodu wiedziałam, że chcę pracować z ludźmi i tworzyć piękno. Wymyśliłam zawód, którego u nas jeszcze nie było. Nie było też zapotrzebowania na usługi kreowania wizerunku. Nie poddałam się jednak, stałam się trenerką i stylistką. Dziś realizuję swe pasje zajmując się historią mody, historią sztuki, stylizacją, modą, kreowaniem wizerunku biznesowego i osobistego. Cieszę się, że moja praca inspiruje innych. Tak stałam się jedną z bohaterek książki „Sukces jest kobietą! Piękna twarz biznesu”. Zostałam też odznaczona statuetką "Kobieta z Marką 2023" w kategorii kultura.