Warsztaty stylu dla gości hotelowych są jedną z dodatkowych atrakcji dla gości wypoczywających w hotelach, ośrodkach SPA. Jest to oferta skierowana do pań. Przez kilka dni w hotelu odbywają się spotkania dotyczące stylu, mody, elegancji. Są to zarówno wykłady, jak i warsztaty. Celem warsztatów stylu dla gości hotelowych jest ofiarowanie paniom czasu, który mogą wykorzystać wyłącznie dla siebie i dla swojej urody. Warsztaty stylu dla gości hotelowych mają pomóc budowanie eleganckiego wizerunku na co dzień, zachęcić do zabawy modą. Uczestniczki korzystają z indywidualnych porad wizerunkowych.

4-5 grudnia 2015 prowadziłam warsztaty stylu dla pań w Talaria Ladies SPA Poprowadziłam zajęcia z analizy kolorystycznej, psychologii koloru i nauki makijażu. Celem naszych spotkań była nauka podkreślania swojego piękna. W międzyczasie panie, korzystając z oferty hotelu, mogły odpoczywać i relaksować się.

 

Poprzedni artykułCzy masz swój styl?
Następny artykułLekcje stylu dla pań. Majówka w Hotelu Gołębiewski
Akademia Stylu Jelonkiewicz
Jestem trenerką, konsultantką wizerunku i historykiem sztuki. Kreowanie wizerunku biznesowego, etykieta w biznesie i profesjonalna autoprezentacja to dziedziny, którymi się zajmuję od 1998. Posiadam certyfikat międzynarodowego konsultanta koloru i wizerunku (image & color consultant) oraz uprawnienia pedagogiczne umożliwiające mi prowadzenie szkoleń. Przygotowuję wizerunek medialny ekspertów i rzeczników prasowych, udzielam indywidualnych konsultacji przedstawicielom Top Managementu. Miło mi poinformować, że zostałam odznaczona Diamentem Kobiecego Biznesu 2016 jako Firma Godna Zaufania. Jestem admiratorką piękna w różnych jego postaciach. Nie tylko dlatego, że wybrałam studia na Wydziale Sztuk Pięknych. Podziwiam piękno w kreowaniu wnętrz, w naturze, w harmonii pomiędzy architekturą a naturą – co odzwierciedla moja publikacja „Założenie pałacowo-ogrodowe w Kozienicach”. Świat kolorów i form pasjonował mnie od dzieciństwa. Szukając dla siebie zawodu wiedziałam, że chcę pracować z ludźmi i tworzyć piękno. Wymyśliłam zawód, którego u nas jeszcze nie było. Nie było też zapotrzebowania na usługi kreowania wizerunku. Nie poddałam się jednak, stałam się trenerką i doradcą wizerunku. Dziś realizuję swe pasje zajmując się historią ubioru, stylizacją, modą i kreowaniem wizerunku biznesowego i osobistego. Cieszę się, że moja praca inspiruje innych. Tak stałam się jedną z bohaterek książki „Sukces jest kobietą! Piękna twarz biznesu”.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here