Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Etykieta w biznesie

Luty 13 @ 09:00 - 16:00

szkolenia etykieta w biznesie

Etykieta w biznesie pozwala na zdobycie ogłady w codziennych kontaktach biznesowych. Uczy zasad dobierania właściwego stroju na odpowiednią okazję, postępowania w trakcie powitania, wręczania wizytówek, zachowania się w trakcie oficjalnych przyjęć oraz wielu innych umiejętności praktycznych potrzebnych w pracy.

Uczestnicy poznają zasady dobierania kroju garsonki, fasonu bluzki, długości spódnicy; garnituru, koszuli i krawata. Zasady doboru eleganckich dodatków, wiązania apaszek/krawatów i innych praktycznych umiejętności niezbędnych do stworzenia nienagannego wizerunku pracownika.

Dziś strój nie tylko zdobi człowieka, ale bardzo wyraźnie określa jego miejsce w społeczeństwie. Wygląd zewnętrzny odgrywa wielką rolę w kontaktach międzyludzkich. Kontakty biznesowe nie są wyjątkiem. Etykieta w biznesie, profesjonalna autoprezentacja i nienaganne maniery są obowiązkowym uzupełnieniem zawodowych kwalifikacji.

Bywają sytuacje, w których szczególnie ważne jest zrobienie dobrego wrażenia – tak wiele od tego zależy. Wtedy najbardziej przydają się zasady etykiety biznesowej ułatwiające wzajemne relacje i pozwalające odpowiednio się zachować bez dręczących wątpliwości typu: „Czy właściwie się zachowuję?”, „Co powinienem teraz zrobić/powiedzieć?”, „Jak się zaprezentować?”

Na szkoleniu “Etykieta w biznesie” obowiązuje strój biznesowy.

Szczegóły

Data:
Luty 13
Czas:
09:00 - 16:00
Wydarzenie kategorie :
, ,
Strona www:
https://bit.ly/2F83XQ4

Miejsce

Homo Creatore CDiS
Sejmikowa 4
Warszawa, mazowieckie Polska
+ Google Map
Strona www:
https://www.homocreatore.pl/