Radość z ubierania się. Kreowanie piękna

Czy można mieć radość z ubierania się? Wszystkie moje działania zmierzają ku temu oraz ku tworzeniu piękna. Jako historyk sztuki umiem czytać sztukę, ale to Ty jesteś dla mnie najpiękniejszym Obrazem. Zawsze jak patrzę na drugiego człowieka widzę Piękny Obraz, a potem wybieram dla Ciebie jak najpiękniejsze Ramy.

radość z ubierania sięAtrakcyjny wizerunek, pewność siebie i uznanie w oczach innych

Głęboko wierzę, że poprzez atrakcyjny wizerunek wzrasta pewność siebie i poczucie własnej wartości. Wiem, że po spojrzeniu w lustro i zobaczeniu Obrazu, który Ci się spodoba – poczujesz radość i większą pewność siebie. Mam świadomość jak ważne jest dla Ciebie poczucie atrakcyjności, bycie w zgodzie ze sobą, swoim wiekiem, mankamentami i walorami swojej urody/sylwetki. Wiem jak ważna jest akceptacja siebie w każdej chwili. Wiem ile znaczy dla Ciebie uznanie w oczach innych.

Radość z ubierania się

Jesteśmy stworzeni do radości, dlatego nie ma we mnie zgody na bark poczucia własnej wartości wynikające z barku akceptacji swojego wizerunku. Nie zgadzam się na brak tolerancji, wykluczenie ze społeczeństwa osób, których wygląd odbiega od standardów lansowanych w mediach. Pragnę zapobiec kompleksom, depresji, braku akceptacji swojego ciała z powodów „wizerunkowych”. Nie zgadzam się na piętnowanie osób z nadwagą, czy z niepełnosprawnością.

radość z ubierania sięSilne poczucie własnej wartości

Marzę, by wszyscy ludzie (w szczególności kobiety) mieli silne poczucie własnej wartości. Żebyś zechciała być kobieca, żebyś była pewna siebie, żebyś osiągała sukcesy na równi z mężczyznami. Wiem, że praca nad wizerunkiem nigdy nie jest skończona. Zmieniamy się my (fizycznie i psychicznie) zmienia się moda, role życiowe. Bywa, że w takich momentach trzeba przedefiniować swój wygląd na nowo.

Akademia Stylu Agnieszki Jelonkiewicz – misja

Pracuję od 1998 roku, nierzadko idąc pod prąd i na przekór ideałom lansowanym w mediach. Rzucam wyzwanie światu, bo chcę by ludzie czuli się dobrze we własnej skórze. Rzucam wyzwanie światu pragnąc „tworzyć” odważne i kolorowe kobiety. Eleganckich mężczyzn. Szczęśliwych seniorów. Świadomą młodzież. Inspiruję do modowych eksperymentów, zarażam kolorem, jestem katalizatorem pięknych zmian…

Akademia Stylu Agnieszki Jelonkiewicz – wartościradość z ubierania się

Wierzę, że tolerancja, uczciwość, piękno, rozwój osobisty i szacunek do drugiego Człowieka idą w parze. Wiem, że elegancja nie zależy ani od wielkości portfela, ani od metryki, ani od noszonego rozmiaru.

P.S. widziałam wielokrotnie Waszą radość z ubierania się – i tu nie mogę się oprzeć, by nie przytoczyć słów jednej z Was, piszącej do mnie po warsztatach: „na skrzyżowaniu trąbił na mnie samochód pełen facetów- komplement jakich mało:) Jeszcze raz dziękuję. Świetnie się bawiłam!”

Tak trzymać! A ja trzymam kciuki za Wasze piękne zmiany!

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *