CXIX Liceum Ogólnokształcące w Warszawie

  0
  626
  Etykieta w placówce oświatowej 119-LO Warszawa

  Etykieta w placówce oświatowej 119-LO WarszawaW dniu 14 października 2016 w CXIX Liceum Ogólnokształcącym
  w Warszawie na radzie pedagogicznej Pani Agnieszka Jelonkiewicz
  przeprowadziła zajęcia dla grona pedagogicznego i pracowników
  administracji 30 osób. Tematem zajęć była: „Profesjonalna
  autoprezentacja nauczyciela w placówce oświatowej”.

  Pani Agnieszka przekazała w rzetelny sposób wiedzę dotyczącą
  wyglądu i zachowania nauczycieli w szkole. Uświadomiła gronu pedagogicznemu, że ich zachowanie i prezencja bezpośrednio przekłada się na postrzeganie szkoły przez uczniów i rodziców. Zapoznała uczestników z zasadami budowania profesjonalnego wizerunku w szkole. Przybliżyła pojęcie schludności, elegancji i stosowności wizerunku w pracy.

  Szkolenie spotkało się z uznaniem ze strony nauczycieli, którzy podkreślali że zajęcia dotyczące stylu, zachowania, ubrania i świadomego kreowania wizerunku są bardzo przydatne. Grono pedagogiczne dodatkowo podkreślało umiejętności interpersonalne prowadzącej, fachowość, poczucie humoru i miłą atmosferę, która panowała na zajęciach. Zdaniem nauczycieli szkolenie to było doskonałym prezentem uzupełniającym Dzień Nauczyciela, który właśnie obchodzili. Oceniamy współpracą z Panią Agnieszką Jelonkiewicz jako wysoce zadowalają, i godną polecenia.

  Poprzedni artykułKlub Klasy Kobiet
  Następny artykułMiejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej Kozienice
  Akademia Stylu Jelonkiewicz
  Jestem trenerką, konsultantką wizerunku i historykiem sztuki. Kreowanie wizerunku biznesowego, etykieta w biznesie i profesjonalna autoprezentacja to dziedziny, którymi się zajmuję od 1998. Posiadam certyfikat międzynarodowego konsultanta koloru i wizerunku (image & color consultant) oraz uprawnienia pedagogiczne umożliwiające mi prowadzenie szkoleń. Przygotowuję wizerunek medialny ekspertów i rzeczników prasowych, udzielam indywidualnych konsultacji przedstawicielom Top Managementu. Miło mi poinformować, że zostałam odznaczona Diamentem Kobiecego Biznesu 2016 jako Firma Godna Zaufania. Jestem admiratorką piękna w różnych jego postaciach. Nie tylko dlatego, że wybrałam studia na Wydziale Sztuk Pięknych. Podziwiam piękno w kreowaniu wnętrz, w naturze, w harmonii pomiędzy architekturą a naturą – co odzwierciedla moja publikacja „Założenie pałacowo-ogrodowe w Kozienicach”. Świat kolorów i form pasjonował mnie od dzieciństwa. Szukając dla siebie zawodu wiedziałam, że chcę pracować z ludźmi i tworzyć piękno. Wymyśliłam zawód, którego u nas jeszcze nie było. Nie było też zapotrzebowania na usługi kreowania wizerunku. Nie poddałam się jednak, stałam się trenerką i doradcą wizerunku. Dziś realizuję swe pasje zajmując się historią ubioru, stylizacją, modą i kreowaniem wizerunku biznesowego i osobistego. Cieszę się, że moja praca inspiruje innych. Tak stałam się jedną z bohaterek książki „Sukces jest kobietą! Piękna twarz biznesu”.