Mercedes Benz Polska Sp. z o. o.

  0
  677
  Etykieta w biznesie Mercedes-Benz

  Etykieta w biznesie Mercedes-BenzPani Agnieszka Jelonkiewicz jako trener współpracujący z Homo Creatore Sp. z o.o. przeprowadziła szkolenia z zakresu: „Etykieta w biznesie” dla dwóch grup pracowników Mercedes-Benz Polska Sp. z o. o. Cały projekt został zrealizowany dla grupy 16 osób. Poniżej przedstawiamy szczegółowy opis działań:

  21 maja 2015 szkolenie było dedykowane kolejnej grupie gritterów i związane było z otworzeniem w Warszawie „Stacji Mercedes” — na sezon 2015 r. Uczestnicy w trakcie szkolenia poznawali zasady etykiety w biznesie niezbędnej w relacji z Klientami. Poznali min: umiejętność przedstawiania się, powitania, podawania dłoni,
  umiejętność nawiązywania nowych kontaktów, reagowania na gafy i zaskakujące
  sytuacje. Kulturę języka i panowanie nad emocjami. Ponadto przeszli przez blok
  konsultacji związanych z profesjonalną autoprezentacją w pracy.

  25-26.05.2015 szkolenie było dedykowane Pracownikom Recepcji oraz pracownikom Biura Obsługi Klienta w serwisach samochodów ciężarowych sieci Mercedes-Benz Polska. Uczestnicy zapoznali się z zasadami etykiety w biznesie pozwalającymi na zdobycie swobody w codziennych kontaktach biznesach. Uczyli się zasad postępowania w trakcie powitania, pożegnania, kultury rozmowy, zachowania się w trakcie rozmowy, dobierania właściwego stroju do danej okazji. Szkolenie miało na celu uświadomienie uczestnikom że właściwa prezencja i zachowanie Pracowników Recepcji serwisu oraz Doradców ma ogromny wpływ na postrzeganie kompetencji i wizerunku Firmy, która reprezentują.

  Wszystkie szkolenia zostały przeprowadzone w interesujący sposób, były interaktywne, przeplatane ćwiczeniami. Uczestnicy podkreślali, że nabyta wiedza z pewnością  ułatwi zbudowanie profesjonalnego wizerunku i kontakt z Klientem. Ponadto, miła atmosfera na szkoleniu również ułatwiała indywidualne podejście do każdego uczestnika.

  Uczestnicy za każdym razem bardzo wysoko ocenili kwalifikacje i fachowość p. Agnieszki Jelonkiewicz — średnia ocen ww. szkoleń wynosi 5,83.  Szkolenia zostały ocenione jako niezwykle przydatne w codziennych kontaktach służbowych.  Polecamy Panią Agnieszkę Jelonkiewicz jako profesjonalnego konsultanta ds. wizerunku biznesowego. Centrum Doradztw, Szkoleń Homo Creatore

  Poprzedni artykułPaństwowy Instytut Badawaczy INiG
  Następny artykułZakłady Farmaceutyczne Polpharma S.A.
  Akademia Stylu Agnieszki Jelonkiewicz
  Jestem historyczką sztuki, trenerką i konsultantką wizerunku. Kreowanie wizerunku biznesowego, etykieta w biznesie i profesjonalna autoprezentacja to dziedziny, którymi się zajmuję od 1998. Posiadam certyfikat międzynarodowego konsultanta koloru i wizerunku (image & color consultant) oraz uprawnienia pedagogiczne umożliwiające mi prowadzenie szkoleń. Udzielam indywidualnych konsultacji przedstawicielom Top Managementu. Szkolę Zarząd, przygotowuję wizerunek medialny ekspertów i rzeczników prasowych. Miło mi poinformować, że zostałam odznaczona Diamentem Kobiecego Biznesu jako Firma Godna Zaufania. Jestem admiratorką piękna w różnych jego postaciach. Nie tylko dlatego, że wybrałam studia na Wydziale Sztuk Pięknych. Podziwiam piękno w kreowaniu wnętrz, w naturze, w harmonii pomiędzy architekturą a naturą – co odzwierciedla moja publikacja „Założenie pałacowo-ogrodowe w Kozienicach”. Świat kolorów i form pasjonował mnie od dzieciństwa. Szukając dla siebie zawodu wiedziałam, że chcę pracować z ludźmi i tworzyć piękno. Wymyśliłam zawód, którego u nas jeszcze nie było. Nie było też zapotrzebowania na usługi kreowania wizerunku. Nie poddałam się jednak, stałam się trenerką i stylistką. Dziś realizuję swe pasje zajmując się historią mody, historią sztuki, stylizacją, modą, kreowaniem wizerunku biznesowego i osobistego. Cieszę się, że moja praca inspiruje innych. Tak stałam się jedną z bohaterek książki „Sukces jest kobietą! Piękna twarz biznesu”. Zostałam też odznaczona statuetką "Kobieta z Marką 2023" w kategorii kultura.