Pokaz Modna Seniorka zorganizowałam 27 maja 2019 na zakończenie roku nauki w Rembertowskiej Akademii Seniora, gdzie prowadziłam Warsztaty Stylu dla seniorek. Do pokazu przygotowywałyśmy się wspólnie użyczając sobie niezbędnych dodatków, inspirując się i świetnie bawiąc. Każda seniorka – jako modelka – wystąpiła w swoich ubraniach, które razem komponowałyśmy.

Pokaz Modna Seniorka

W trakcie warsztatów stylu dla seniorów zachęcam do zabawy modą i swoim wizerunkiem, do używania koloru, ciekawych dodatków. Pokazuję jak niebanalnie można wykreować wizerunek seniora. W Pokazie Modna Seniorka wzięły udział uczestniczki warsztatów stylu.  I po raz kolejny pokazałyśmy publiczności, że do zabawy modą nie potrzeba żadnych dodatkowych funduszy. Wystarczy puścić oko.

Poprzedni artykułPokaz Mody Seniorek Strój wieczorowy
Następny artykułWarsztaty dobrego stylu
Akademia Stylu Jelonkiewicz
Jestem trenerką, konsultantką wizerunku i historykiem sztuki. Kreowanie wizerunku biznesowego, etykieta w biznesie i profesjonalna autoprezentacja to dziedziny, którymi się zajmuję od 1998. Posiadam certyfikat międzynarodowego konsultanta koloru i wizerunku (image & color consultant) oraz uprawnienia pedagogiczne umożliwiające mi prowadzenie szkoleń. Przygotowuję wizerunek medialny ekspertów i rzeczników prasowych, udzielam indywidualnych konsultacji przedstawicielom Top Managementu. Miło mi poinformować, że zostałam odznaczona Diamentem Kobiecego Biznesu 2016 jako Firma Godna Zaufania. Jestem admiratorką piękna w różnych jego postaciach. Nie tylko dlatego, że wybrałam studia na Wydziale Sztuk Pięknych. Podziwiam piękno w kreowaniu wnętrz, w naturze, w harmonii pomiędzy architekturą a naturą – co odzwierciedla moja publikacja „Założenie pałacowo-ogrodowe w Kozienicach”. Świat kolorów i form pasjonował mnie od dzieciństwa. Szukając dla siebie zawodu wiedziałam, że chcę pracować z ludźmi i tworzyć piękno. Wymyśliłam zawód, którego u nas jeszcze nie było. Nie było też zapotrzebowania na usługi kreowania wizerunku. Nie poddałam się jednak, stałam się trenerką i doradcą wizerunku. Dziś realizuję swe pasje zajmując się historią ubioru, stylizacją, modą i kreowaniem wizerunku biznesowego i osobistego. Cieszę się, że moja praca inspiruje innych. Tak stałam się jedną z bohaterek książki „Sukces jest kobietą! Piękna twarz biznesu”.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here