Seniorko zagraj z modą! Wielka szachownica i Ty, wybierasz strój czarno biały, czy kolorowy? Szach – mat! Dołącz do zabawy modą. Zagraj modnie, nie bój się kolorów, nie odpuszczaj, baw się swoim wizerunkiem, miej radość z ubierania się. Moda jest dla wszystkich, nie tylko dla młodych. Ty sama tworzysz swoją modę i wyznaczasz trendy, otwórz tylko szafę i…

Seniorko zagraj z modą

I baw się swoim wizerunkiem. Zdjęcia tu prezentowane pochodzą z sesji zdjęciowej, którą zrobiłam seniorkom – uczestniczkom Warsztatów dobrego stylu. Zajęcia te prowadzę w Białołęckim Ośrodku Kultury w Warszawie. Na zajęciach zajmuję się kreowaniem wizerunku seniora. Modelki przygotowując się do sesji zdjęciowej miały w praktyce wykorzystać zdobyte umiejętności dotyczące stylizacji sylwetki, doboru kolorów, tworzenia zestawów ubraniowych. Całość udokumentowałam na zdjęciach.

Poprzedni artykułSeniorki zabawa modą
Następny artykułModa i sztuka
Akademia Stylu Jelonkiewicz
Jestem trenerką, konsultantką wizerunku i historykiem sztuki. Kreowanie wizerunku biznesowego, etykieta w biznesie i profesjonalna autoprezentacja to dziedziny, którymi się zajmuję od 1998. Posiadam certyfikat międzynarodowego konsultanta koloru i wizerunku (image & color consultant) oraz uprawnienia pedagogiczne umożliwiające mi prowadzenie szkoleń. Przygotowuję wizerunek medialny ekspertów i rzeczników prasowych, udzielam indywidualnych konsultacji przedstawicielom Top Managementu. Miło mi poinformować, że zostałam odznaczona Diamentem Kobiecego Biznesu 2016 jako Firma Godna Zaufania. Jestem admiratorką piękna w różnych jego postaciach. Nie tylko dlatego, że wybrałam studia na Wydziale Sztuk Pięknych. Podziwiam piękno w kreowaniu wnętrz, w naturze, w harmonii pomiędzy architekturą a naturą – co odzwierciedla moja publikacja „Założenie pałacowo-ogrodowe w Kozienicach”. Świat kolorów i form pasjonował mnie od dzieciństwa. Szukając dla siebie zawodu wiedziałam, że chcę pracować z ludźmi i tworzyć piękno. Wymyśliłam zawód, którego u nas jeszcze nie było. Nie było też zapotrzebowania na usługi kreowania wizerunku. Nie poddałam się jednak, stałam się trenerką i doradcą wizerunku. Dziś realizuję swe pasje zajmując się historią ubioru, stylizacją, modą i kreowaniem wizerunku biznesowego i osobistego. Cieszę się, że moja praca inspiruje innych. Tak stałam się jedną z bohaterek książki „Sukces jest kobietą! Piękna twarz biznesu”.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here