Biblioteka Pedagogiczna w Ostrołęce

    0
    330

    „Etykieta w placówce oświatowej” to temat szkolenia, które odbyło się 16 października 2020 i skierowane było do pracowników Biblioteki Pedagogicznej w Ostrołęce.
    Szkolenie zostało poprowadzone przez Panią Agnieszkę Jelonkiewicz, wzięły w nim udział 34 osoby. W trakcie szkolenia zostały poruszone zagadnienia: właściwego dress code’u obowiązującego w bibliotece.

    Uczestnicy mieli okazję zobaczyć zdjęcia szczegółowo wyjaśniające te zagadnienia i obrazujące zarówno pozytywne, jak i negatywne przykłady wizerunku w pracy. Słuchacze otrzymali praktyczne wskazówki, dzięki którym będą mogli jeszcze lepiej prezentować się na co dzień w pracy. Pani Agnieszka prezentowała i objaśniała zasady dress code’u szczebla mniej formalnego oraz formalnego.

    Szkolenie obejmowało też zasady etykiety w pracy: pozdrawianie, przedstawianie się, uściski dłoni, kulturę gestu i kulturę słowa. Słuchacze bardzo pozytywnie ocenili szkolenie, jak również kwalifikacje i fachowość p. Agnieszki Jelonkiewicz.

    Polecamy p. Agnieszkę Jelonkiewicz jako profesjonalną trenerkę od kreowania wizerunku biznesowego i etykiety w biznesie.

    Poprzedni artykułAkademia 55+
    Następny artykułBiblioteka Pedagogiczna Wojewódzka im. KEN w Warszawie
    Akademia Stylu Agnieszki Jelonkiewicz
    Jestem historyczką sztuki, trenerką i konsultantką wizerunku. Kreowanie wizerunku biznesowego, etykieta w biznesie i profesjonalna autoprezentacja to dziedziny, którymi się zajmuję od 1998. Posiadam certyfikat międzynarodowego konsultanta koloru i wizerunku (image & color consultant) oraz uprawnienia pedagogiczne umożliwiające mi prowadzenie szkoleń. Udzielam indywidualnych konsultacji przedstawicielom Top Managementu. Szkolę Zarząd, przygotowuję wizerunek medialny ekspertów i rzeczników prasowych. Miło mi poinformować, że zostałam odznaczona Diamentem Kobiecego Biznesu jako Firma Godna Zaufania. Jestem admiratorką piękna w różnych jego postaciach. Nie tylko dlatego, że wybrałam studia na Wydziale Sztuk Pięknych. Podziwiam piękno w kreowaniu wnętrz, w naturze, w harmonii pomiędzy architekturą a naturą – co odzwierciedla moja publikacja „Założenie pałacowo-ogrodowe w Kozienicach”. Świat kolorów i form pasjonował mnie od dzieciństwa. Szukając dla siebie zawodu wiedziałam, że chcę pracować z ludźmi i tworzyć piękno. Wymyśliłam zawód, którego u nas jeszcze nie było. Nie było też zapotrzebowania na usługi kreowania wizerunku. Nie poddałam się jednak, stałam się trenerką i stylistką. Dziś realizuję swe pasje zajmując się historią mody, historią sztuki, stylizacją, modą, kreowaniem wizerunku biznesowego i osobistego. Cieszę się, że moja praca inspiruje innych. Tak stałam się jedną z bohaterek książki „Sukces jest kobietą! Piękna twarz biznesu”. Zostałam też odznaczona statuetką "Kobieta z Marką 2023" w kategorii kultura.