Biblioteka Pedagogiczna Wojewódzka im. KEN w Warszawie

  0
  234
  etykieta w placówce oświatowej

  „Etykieta w placówce oświatowej” to temat szkolenia, które 2 grudnia 2020 na zlecenie naszej placówki poprowadziła p. Agnieszka Jelonkiewicz  dla 31 pracowników Wojewódzkiej Biblioteki Pedagogicznej im. KEN w Warszawie.

  Podczas szkolenia uczestnicy poznali zasady właściwego dress code’u obowiązującego w bibliotece oraz etykiety w pracy. Pani Agnieszka Jelonkiewicz zaprezentowała uczestnikom bogaty materiał zdjęciowy ilustrujący zarówno pozytywne, jak i negatywne przykłady wizerunku pracownika placówki oświatowej. Udzielała także praktycznych wskazówek, dzięki którym pracownicy biblioteki będą mogli jeszcze lepiej prezentować się na co dzień w pracy. W zakresie etykiety uczestnicy zapoznali się m.in.: z regułami precedencji, kultury gestu i kultury słowa.

  Szkolenie zostało bardzo wysoko ocenione przez słuchaczy, dlatego polecamy p. Agnieszkę Jelonkiewicz jako profesjonalną trenerkę od kreowania wizerunku biznesowego i etykiety w biznesie.

  Poprzedni artykułBiblioteka Pedagogiczna w Ostrołęce
  Następny artykułVIII Ogród Jordanowski w Warszawie
  Akademia Stylu Jelonkiewicz
  Jestem trenerką, konsultantką wizerunku i historykiem sztuki. Kreowanie wizerunku biznesowego, etykieta w biznesie i profesjonalna autoprezentacja to dziedziny, którymi się zajmuję od 1998. Posiadam certyfikat międzynarodowego konsultanta koloru i wizerunku (image & color consultant) oraz uprawnienia pedagogiczne umożliwiające mi prowadzenie szkoleń. Przygotowuję wizerunek medialny ekspertów i rzeczników prasowych, udzielam indywidualnych konsultacji przedstawicielom Top Managementu. Miło mi poinformować, że zostałam odznaczona Diamentem Kobiecego Biznesu 2016 jako Firma Godna Zaufania. Jestem admiratorką piękna w różnych jego postaciach. Nie tylko dlatego, że wybrałam studia na Wydziale Sztuk Pięknych. Podziwiam piękno w kreowaniu wnętrz, w naturze, w harmonii pomiędzy architekturą a naturą – co odzwierciedla moja publikacja „Założenie pałacowo-ogrodowe w Kozienicach”. Świat kolorów i form pasjonował mnie od dzieciństwa. Szukając dla siebie zawodu wiedziałam, że chcę pracować z ludźmi i tworzyć piękno. Wymyśliłam zawód, którego u nas jeszcze nie było. Nie było też zapotrzebowania na usługi kreowania wizerunku. Nie poddałam się jednak, stałam się trenerką i doradcą wizerunku. Dziś realizuję swe pasje zajmując się historią ubioru, stylizacją, modą i kreowaniem wizerunku biznesowego i osobistego. Cieszę się, że moja praca inspiruje innych. Tak stałam się jedną z bohaterek książki „Sukces jest kobietą! Piękna twarz biznesu”.