Okręgowa Izba Radców Prawnych w Warszawie

  0
  506
  savoir-vivre-i-dress-code-w-biznesie

  savoir-vivre-i-dress-code-w-biznesieSavoir-vivre i dress code w biznesie, czyli zasady etykiety wspierające budowanie profesjonalnego wizerunku” to temat szkolenia dla radców prawnych, które odbyło się podczas poniedziałku radcowskiego 25 lutego 2019.  Okręgowa Izba Radców Prawnych w Warszawie zaprosiła Akademię Stylu Agnieszki Jelonkiewicz do przeprowadzenia dwóch szkoleń o tej tematyce.

  Pani Agnieszka Jelonkiewicz przygotowała dla nas dwa wykłady:
  Savoir-vivre ubioru i marka osobista w biznesie” oraz „Psychologia koloru w biznesie”.

  W czasie spotkania zostały poruszone zagadnienia: czym jest wizerunek, dlaczego jest ważny, wizerunek profesjonalisty a etykieta, zasady profesjonalnego dress code’u, dodatki w stroju biznesowym.

  W części poświęconej roli koloru mogliśmy usłyszeć o: sposobach dobierania właściwych kolorów biznesowych, w jaki sposób kolor noszonego ubrania wpływa na odbiorcę (która grupa kolorów podkreśla profesjonalizm, kompetencje, sumienność, ułatwia przyjazny odbiór, nawiązywanie kontaktów, a która jest nieprofesjonalna i nie powinna być używana w pracy)

  Radcowie prawni wysoko ocenili fachowość Pani Agnieszki Jelonkiewicz.
  W ankietach, w skali 1-6, wynik wyniósł 5.57.

  Poprzedni artykułAmnesty International Polska
  Następny artykułHotel Gołębiewski w Białymstoku
  Akademia Stylu Jelonkiewicz
  Jestem trenerką, konsultantką wizerunku i historykiem sztuki. Kreowanie wizerunku biznesowego, etykieta w biznesie i profesjonalna autoprezentacja to dziedziny, którymi się zajmuję od 1998. Posiadam certyfikat międzynarodowego konsultanta koloru i wizerunku (image & color consultant) oraz uprawnienia pedagogiczne umożliwiające mi prowadzenie szkoleń. Przygotowuję wizerunek medialny ekspertów i rzeczników prasowych, udzielam indywidualnych konsultacji przedstawicielom Top Managementu. Miło mi poinformować, że zostałam odznaczona Diamentem Kobiecego Biznesu 2016 jako Firma Godna Zaufania. Jestem admiratorką piękna w różnych jego postaciach. Nie tylko dlatego, że wybrałam studia na Wydziale Sztuk Pięknych. Podziwiam piękno w kreowaniu wnętrz, w naturze, w harmonii pomiędzy architekturą a naturą – co odzwierciedla moja publikacja „Założenie pałacowo-ogrodowe w Kozienicach”. Świat kolorów i form pasjonował mnie od dzieciństwa. Szukając dla siebie zawodu wiedziałam, że chcę pracować z ludźmi i tworzyć piękno. Wymyśliłam zawód, którego u nas jeszcze nie było. Nie było też zapotrzebowania na usługi kreowania wizerunku. Nie poddałam się jednak, stałam się trenerką i doradcą wizerunku. Dziś realizuję swe pasje zajmując się historią ubioru, stylizacją, modą i kreowaniem wizerunku biznesowego i osobistego. Cieszę się, że moja praca inspiruje innych. Tak stałam się jedną z bohaterek książki „Sukces jest kobietą! Piękna twarz biznesu”.