Książka “Sukces jest Kobietą! Piękna twarz biznesu”

0
1074
książka sukces jest kobietą

“Właśnie się ukazała w Empikach niezwykła publikacja z niezwykłymi Bohaterkami” – oto zapowiedź książki przedstawiającej kilkadziesiąt Kobiet z całej Polski, doświadczonych, z sukcesami i porażkami, które przekłuły na sukces.

To pierwsza taka publikacja – nie będąca rankingiem, podsumowaniem, listą zestawiającą zera na firmowym koncie – tylko pokazująca rzeczywistą twarz Kobiet. Kobiet, które radzą sobie w często brutalnym świecie biznesu tak samo doskonale, jak mężczyźni. Kobiet, które mają swoje marzenia, rodziny, upór i siłę do przetrwania każdej zawodowej sytuacji. Ewa Kasprzyk po przeczytaniu wywiadów z Kobietami napisała: “dla mnie Kobieta jest również inspiracją! Więc Drogie Panie, wspierajmy się i motywujmy wzajemnie, z wdziękiem i lekkością bytu.”

bohaterki-ksiązkiDzięki rozmowom z Kobietami upewniamy się, że nie jesteśmy same, że są setki Kobiet podobnych do nas, które zdecydowały się wziąć swoje sprawy zawodowe w swoje ręce i metodą prób i błędów znaleźć na siebie sposób oraz radzić sobie tak samo doskonale jak mężczyźni, z którymi stale są zestawiane.

Miło mi znaleźć się w gronie Bohaterek tej publikacji.

 

Poprzedni artykułRola dodatków w wizerunku
Następny artykułKreatorka stylu Agnieszka Jelonkiewicz.
agnieszka
Jestem trenerką, konsultantką wizerunku i historykiem sztuki. Kreowanie wizerunku biznesowego, etykieta w biznesie i profesjonalna autoprezentacja to dziedziny, którymi się zajmuję od 1998. Posiadam certyfikat międzynarodowego konsultanta koloru i wizerunku (image & color consultant) oraz uprawnienia pedagogiczne umożliwiające mi prowadzenie szkoleń. Przygotowuję wizerunek medialny ekspertów i rzeczników prasowych, udzielam indywidualnych konsultacji przedstawicielom Top Managementu. Miło mi poinformować, że zostałam odznaczona Diamentem Kobiecego Biznesu 2016 jako Firma Godna Zaufania. Jestem admiratorką piękna w różnych jego postaciach. Nie tylko dlatego, że wybrałam studia na Wydziale Sztuk Pięknych. Podziwiam piękno w kreowaniu wnętrz, w naturze, w harmonii pomiędzy architekturą a naturą – co odzwierciedla moja publikacja „Założenie pałacowo-ogrodowe w Kozienicach”. Świat kolorów i form pasjonował mnie już od dzieciństwa. Szukając dla siebie zawodu wiedziałam tylko, że chcę pracować z ludźmi i tworzyć piękno. Wymyśliłam sobie zawód, który u nas jeszcze nie istniał. Podobnie nie było zapotrzebowania na usługi kreowania wizerunku. Nie poddałam się jednak, stałam się trenerką i doradcą wizerunku. Dziś realizuję swe pasje zajmując się historią ubioru, stylizacją, modą i kreowaniem wizerunku biznesowego i osobistego. Cieszę się, że moja praca inspiruje innych. Tak stałam się jedną z bohaterek książki „Sukces jest kobietą! Piękna twarz biznesu”.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here