Psychologia koloru w wizerunku seniora to temat wykładu, który odbył się 9 kwietnia 2018. Spotkałam się z seniorami RASUrzędzie Dzielnicy Rembertów Opowiadałam o roli koloru w kreowaniu wizerunku seniora.

Psychologia koloru w wizerunku seniora

Przekonywałam jak ważny jest kolor naszego ubrania i kolor w wizerunku seniora. Zachęcałam do używania koloru na co dzień. Zachęcałam do zabawy modą. Walczę z przekonaniem, że seniorzy mogą nosić tylko szare i smutne kolory. Pokazywałam kolorowe zdjęcia seniorów, zachęcałam do kolorowych inspiracji. Opowiadałam jak wygląda analiza kolorystyczna dla seniorów i jakie są jej korzyści. Pokazywałam zdjęcia z pokazów mody seniorów i sesji fotograficznych seniorów, które organizuję.

Poprzedni artykułTworzenie wizerunku seniora
Następny artykułElegancki senior, elegancka seniorka
Akademia Stylu Jelonkiewicz
Jestem trenerką, konsultantką wizerunku i historykiem sztuki. Kreowanie wizerunku biznesowego, etykieta w biznesie i profesjonalna autoprezentacja to dziedziny, którymi się zajmuję od 1998. Posiadam certyfikat międzynarodowego konsultanta koloru i wizerunku (image & color consultant) oraz uprawnienia pedagogiczne umożliwiające mi prowadzenie szkoleń. Przygotowuję wizerunek medialny ekspertów i rzeczników prasowych, udzielam indywidualnych konsultacji przedstawicielom Top Managementu. Miło mi poinformować, że zostałam odznaczona Diamentem Kobiecego Biznesu 2016 jako Firma Godna Zaufania. Jestem admiratorką piękna w różnych jego postaciach. Nie tylko dlatego, że wybrałam studia na Wydziale Sztuk Pięknych. Podziwiam piękno w kreowaniu wnętrz, w naturze, w harmonii pomiędzy architekturą a naturą – co odzwierciedla moja publikacja „Założenie pałacowo-ogrodowe w Kozienicach”. Świat kolorów i form pasjonował mnie od dzieciństwa. Szukając dla siebie zawodu wiedziałam, że chcę pracować z ludźmi i tworzyć piękno. Wymyśliłam zawód, którego u nas jeszcze nie było. Nie było też zapotrzebowania na usługi kreowania wizerunku. Nie poddałam się jednak, stałam się trenerką i doradcą wizerunku. Dziś realizuję swe pasje zajmując się historią ubioru, stylizacją, modą i kreowaniem wizerunku biznesowego i osobistego. Cieszę się, że moja praca inspiruje innych. Tak stałam się jedną z bohaterek książki „Sukces jest kobietą! Piękna twarz biznesu”.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here