Ministerstwo Spraw Zagranicznych

  0
  719
  wystąpienia publiczne Ministerstwo-Spraw-Zagranic

  wystąpienia publiczne Ministerstwo-Spraw-ZagranicFirma Sensi Consulting z przyjemnością rekomenduje usługi szkoleniowe i doradcze w dziedzinie wizerunku zewnętrznego
  realizowane przez Panią Agnieszkę Jelonkiewicz poprzez działalność jej firmy Akademia Stylu.

  Niewątpliwy kunszt oraz pełen profesjonalizm Agnieszki Jelonkiewicz pozwoliły nam wspólnie zrealizować ważne projekty szkoleniowe w tym w szczególności projekt wystąpienia publiczne: „Wystąpienia publiczne i kontakty z mediami ze szczególnym uwzględnieniem zachowań i specyfiki pracy w placówce zagranicznej” dla Ministerstwa Spraw Zagranicznych w listopadzie 2011 r.

  Polecam współpracę z Akademią Stylu Agnieszki Jelonkiewicz Slawomir Olejniczak Właściciel Dyrektor Zarządzający

  Poprzedni artykułSonoco Poland Packaging Services
  Następny artykułAmnesty International Polska
  Akademia Stylu Agnieszki Jelonkiewicz
  Jestem historyczką sztuki, trenerką i konsultantką wizerunku. Kreowanie wizerunku biznesowego, etykieta w biznesie i profesjonalna autoprezentacja to dziedziny, którymi się zajmuję od 1998. Posiadam certyfikat międzynarodowego konsultanta koloru i wizerunku (image & color consultant) oraz uprawnienia pedagogiczne umożliwiające mi prowadzenie szkoleń. Udzielam indywidualnych konsultacji przedstawicielom Top Managementu. Szkolę Zarząd, przygotowuję wizerunek medialny ekspertów i rzeczników prasowych. Miło mi poinformować, że zostałam odznaczona Diamentem Kobiecego Biznesu jako Firma Godna Zaufania. Jestem admiratorką piękna w różnych jego postaciach. Nie tylko dlatego, że wybrałam studia na Wydziale Sztuk Pięknych. Podziwiam piękno w kreowaniu wnętrz, w naturze, w harmonii pomiędzy architekturą a naturą – co odzwierciedla moja publikacja „Założenie pałacowo-ogrodowe w Kozienicach”. Świat kolorów i form pasjonował mnie od dzieciństwa. Szukając dla siebie zawodu wiedziałam, że chcę pracować z ludźmi i tworzyć piękno. Wymyśliłam zawód, którego u nas jeszcze nie było. Nie było też zapotrzebowania na usługi kreowania wizerunku. Nie poddałam się jednak, stałam się trenerką i stylistką. Dziś realizuję swe pasje zajmując się historią mody, historią sztuki, stylizacją, modą, kreowaniem wizerunku biznesowego i osobistego. Cieszę się, że moja praca inspiruje innych. Tak stałam się jedną z bohaterek książki „Sukces jest kobietą! Piękna twarz biznesu”. Zostałam też odznaczona statuetką "Kobieta z Marką 2023" w kategorii kultura.