Targi Size Plus

  0
  37
  targi-size-plus

  targi-size-plusMam ogromną przyjemność zarekomendować Agnieszkę Jelonkiewicz, właścicielkę i pomysłodawczynię Akademii Stylu Agnieszki Jelonkiewicz jako profesjonalnego partnera biznesowego oraz znakomitego fachowca.

  Agnieszka wspierała nas podczas organizowania drugiej edycji ogólnopolskich Targów Size+ występując w roli prelegenta podczas warsztatów budowania własnego wizerunku.

  Zarówno organizatorom, jak i uczestnikom warsztatów dała się zapamiętać jako wyjątkowo ciepła, serdeczna i pomocna osoba, ale przede wszystkim, jako wysokiej klasy specjalista doskonale przekazujący wiedzę z pełnym poszanowaniem dla intymności i godności drugiego człowieka.

  Z całego serca polecam współpracę z Agnieszką Jelonkiewicz, która poza swoją wiedzą wnosi do każdego projektu ogromną ilość pozytywnej energii i konstruktywnego myślenia. Magdalena Łuczak Marketing i PR Targi Size+

  Poprzedni artykułDK Zacisze w Warszawie
  Następny artykułIII Konwent Kobiet Szminka 2018
  Akademia Stylu Jelonkiewicz
  Jestem trenerką, konsultantką wizerunku i historykiem sztuki. Kreowanie wizerunku biznesowego, etykieta w biznesie i profesjonalna autoprezentacja to dziedziny, którymi się zajmuję od 1998. Posiadam certyfikat międzynarodowego konsultanta koloru i wizerunku (image & color consultant) oraz uprawnienia pedagogiczne umożliwiające mi prowadzenie szkoleń. Przygotowuję wizerunek medialny ekspertów i rzeczników prasowych, udzielam indywidualnych konsultacji przedstawicielom Top Managementu. Miło mi poinformować, że zostałam odznaczona Diamentem Kobiecego Biznesu 2016 jako Firma Godna Zaufania. Jestem admiratorką piękna w różnych jego postaciach. Nie tylko dlatego, że wybrałam studia na Wydziale Sztuk Pięknych. Podziwiam piękno w kreowaniu wnętrz, w naturze, w harmonii pomiędzy architekturą a naturą – co odzwierciedla moja publikacja „Założenie pałacowo-ogrodowe w Kozienicach”. Świat kolorów i form pasjonował mnie od dzieciństwa. Szukając dla siebie zawodu wiedziałam, że chcę pracować z ludźmi i tworzyć piękno. Wymyśliłam zawód, którego u nas jeszcze nie było. Nie było też zapotrzebowania na usługi kreowania wizerunku. Nie poddałam się jednak, stałam się trenerką i doradcą wizerunku. Dziś realizuję swe pasje zajmując się historią ubioru, stylizacją, modą i kreowaniem wizerunku biznesowego i osobistego. Cieszę się, że moja praca inspiruje innych. Tak stałam się jedną z bohaterek książki „Sukces jest kobietą! Piękna twarz biznesu”.