Wizerunek biznesowy szkolenia

Profesjonalna autoprezentacja w pracy

Wizerunek biznesowy szkolenia, profesjonalna autoprezentacja, tworzenie marki osobistej należą dziś do najchętniej zgłębianych zagadnień nie tylko przez osoby występujące publicznie. Polecam je wszystkim, którym zależy na dobrej prezencji. Tym, którzy wiedzą że umiejętność autoprezentacji jest obecnie niezbędnym uzupełnieniem zawodowych kwalifikacji.

Żyjemy w czasach, w których ogromne znaczenie odgrywa efekt pierwszego wrażenia. Każdy z nas (nie tylko w relacjach biznesowych) ocenia drugiego człowieka na podstawie tego co widzi. W ciągu kilkunastu sekund, w trakcie których obserwujemy drugą osobę decydujemy czy nawiązujemy wzajemne relacje, czy nie nawiązujemy ich w ogóle.

W ramach Akademii Stylu organizuję:

 • szkolenia i konsultacje – Kreowania wizerunku przedstawicieli Top Managementu
 • szkolenia i warsztaty – Profesjonalna autoprezentacja  pracowników firm
 • warsztaty – Kreowania wizerunku medialnego ekspertów, rzeczników prasowych i innych osób występujących w mediach
 • opracowanie firmowego dress code’u (wytyczne wizerunku biznesowego) i przeszkolenie z dress code’u pracowników
 • szkolenia – Etykieta w biznesie i zarządzaniu
 • szkolenia – Savoir-vivre w miejscu pracy, dobre maniery w biznesie
 • szkolenia – Profesjonalna asystentka/sekretarka
 • zajęcia dla studentów – Kreowanea wizerunku medialnego pod kątem wystąpień publicznych
 • biznesowe sesje zdjęciowe

Obecnie – szkolenia udoskonalające wizerunek pracowników – są coraz bardziej popularne. Uczestnicy, oprócz wiedzy zdobytej na szkoleniu, przechodzą przez blok konsultacji indywidualnych, uzyskując fachowe wskazówki dotyczące kolorystyki stroju, korzystnych fasonów ubrań, fryzury i makijażu.

Kreowanie wizerunku biznesowego to kompleks szkoleń i konsultacji udoskonalających biznesowy wizerunek pracowników. Celem szkoleń jest:

 1. Uświadomienie wpływu wizerunku pracowników na postrzeganie marki organizacji, którą reprezentują.
 2. Przekonanie uczestników, że wygląd pracownika jest niezwykle istotnym elementem komunikacji pozawerbalnej.
 3. Umożliwienie zdobycia praktycznych umiejętności niezbędnych do budowania profesjonalnego wizerunku w życiu zawodowym.
 4. Budowanie zaufania i sympatii kontrahentów i klientów.
 5. Długoterminowe relacje z klientami, oparte na mocnych podstawach, zaufanie i sympatia klientów.

Korzyści dla organizacji ze szkolenia „Wizerunek biznesowy – profesjonalna autoprezentacja”:

 1. Większa spójność wizerunku i sposobu komunikacji firmy i jej przedstawicieli.
 2. Zdobycie wiedzy i pewności siebie umożliwiającej pracownikom profesjonalną autoprezentację.
 3. Budowanie trwałych relacji pomiędzy firmą i jej pracownikami a klientami i potencjalnymi klientami.
 4. Podwyższenie jakości kontaktów interpersonalnych między organizacją a jej otoczeniem biznesowym (kontrahenci, współpracownicy, klienci).
 5. Poznanie zasad biznesowego dress code’u.

Korzyści dla uczestnika szkolenia założone przez trenera:

 1. Wykorzystanie swoich naturalnych atutów w robieniu dobrego „pierwszego wrażenia”.
 2. Wskazanie/potwierdzenie swoich mocnych stron i umiejętność ich lepszego wykorzystania.
 3. Nauczenie budowania właściwego wizerunku siebie i firmy.
 4. Zyskanie większej pewności siebie w kontaktach z klientami.
 5. Dobór stroju adekwatnie do sytuacji i stanowiska.

Najbliższe terminy

Zainteresowanych szkoleniami proszę o kontakt

więcej >>Klienci  >>Referencje

Materiały dodatkowe do poczytania:

Wydarzenia: kongresy, konferencje, targi z Akademią Stylu Agnieszki Jelonkiewicz

Konwent Kobiet Szminka 2016

6 marca 2016 w Markach koło Warszawy odbył się Konwent Kobiet podkreślający przedsiębiorczość i istotną rolę kobiet w dynamizacji lokalnego biznesu. Jako prelegentka opowiadałam o sztuce elegancji i roli naszego wizerunku w pracy.

Kongres Kobiet Sukcesu

29 maja 2015 w Warszawie miał miejsce kongres skierowany do kobiet biznesu. Kongres propagował przedsiębiorcze kobiety sukcesu. O sile kobiet dyskutowały specjalistki, ekspertki i gwiazdy. Gościłam w panelu eksperckim „Jak nas widzą, tak funkcjonujemy w świecie biznesu”. Mówiłam o sztuce kreowania własnego wizerunku, podkreślałam znaczenie profesjonalnego wizerunku, który ma bezpośredni wpływ na budowanie marki osobistej businesswoman.

W trakcie Kongresu Kobiet Sukcesu zostałam uhonorowana cenną dla mnie nagrodą publiczności w konkursie na najlepszego wystawcę – „Stoisko Sukcesu”. Dziękuję!

Konferencja Wenusjanki

4 maja 2015 w Warszawie odbyła się konferencja Wenusjanki. To cyklicznie konferencje skierowane do kobiet, służące wymianie doświadczeń, nawiązaniu relacji biznesowych i wzajemnym inspiracjom. Z uczestniczkami rozmawiałam o roli wizerunku w biznesie. Jak budować profesjonalny wizerunek, jakie są jego elementy składowe, jaka jest definicja współczesnej elegancji.

2 marca 2015 podczas konferencji Wenusjanki w Warszawie odpowiadałam na pytania związane z wyglądem, elegancją, stylem. Dzieliłam się też radością ze świeżo wydanej książki „Sukces jest kobietą”, w której jestem jedną z bohaterek.

II Polish Businesswoman Congress 2014

2-3 października 2014 w Warszawie spotkało się 2000 przedsiębiorczych osób. W panelach eksperckich wystąpili najlepsi mówcy z międzynarodowym doświadczeniem, dzieląc się wiedzą na temat  brandingu, negocjacji, pasji, zdrowego stylu życia. Wypowiadałam się na temat roli kreowania profesjonalnego wizerunku we współczesnym świecie biznesu.

Konferencja HR na szpilkach. Wybór kobiet biznesu

11-12 grudnia 2014 w Warszawie wypowiadałam się na konferencji dla kobiet twórczych, odważnych i chcących realizować się zawodowo. Opowiadałam o etykiecie i wizerunku biznesowym.

Targi Edukacyjne w Piasecznie

wizerunek biznesowy szkoleniawizerunek biznesowy szkolenia28 lutego 2015 w Urzędzie Miasta i Gminy odbyły się targi promujące kształcenie ustawiczne wśród osób dorosłych. Wystąpiłam tam z prezentacją na temat zasad kreowania zawodowego wizerunku, mówiłam o wizerunku biznesowym i roli naszego wyglądu w pracy i życiu codziennym.

Krajowe Spotkanie Kobiet Przedsiębiorczych

7-8 listopada 2013 miała miejsce konferencja zorganizowana dla młodzieży studenckiej. Podczas konferencji wypowiadali się eksperci z różnych branży. Jako ekspert z dress code’u opowiadałam o roli wizerunku biznesowego w życiu zawodowym.