Wizerunek biznesowy szkolenia

Wizerunek biznesowy szkolenia. Profesjonalna autoprezentacja w pracy

Wizerunek w biznesie, profesjonalna autoprezentacja, tworzenie marki osobistej należą dziś do najchętniej zgłębianych zagadnień nie tylko przez osoby występujące publicznie. Polecam je wszystkim, którym zależy na dobrej prezencji. Tym, którzy wiedzą że umiejętność autoprezentacji jest obecnie niezbędnym uzupełnieniem zawodowych kompetencji.

W ramach Akademii Stylu organizowane są szkolenia i konsultacje dotyczące kreowania wizerunku przedstawicieli Top Managementu, warsztaty z wizerunku biznesowego dla pracowników firm oraz kreowania wizerunku medialnego ekspertów i rzeczników prasowych.

Wizerunek biznesowy szkolenia. Kreowanie wizerunku biznesowego

To kompleks szkoleń i konsultacji udoskonalających biznesowy wizerunek pracowników:

  • harmonijny wizerunek wzbudza zaufanie klienta
  • odpowiednia prezencja jest gwarancją większej pewności siebie
  • dobry wygląd daje lepsze samopoczucie i zwiększa efektywność pracy
  • inwestycja w swój wizerunek to niezbędne uzupełnienie zawodowych kompetencji

Efekt pierwszego wrażenia

Każdy z nas (nie tylko w relacjach biznesowych) ocenia drugiego człowieka na podstawie tego co widzi. Żyjemy w czasach, w których ogromne znaczenie odgrywa efekt pierwszego wrażenia. Te zaledwie kilkanaście sekund, w trakcie których obserwujemy drugą osobą może wpłynąć na nawiązanie wzajemnych relacji lub na nie nawiązanie ich w ogóle.

Wizerunek biznesowy szkolenia z dress code’u

Obecnie coraz bardziej popularne są szkolenia z dress code’u udoskonalające wizerunek pracowników. Uczestnicy, oprócz wiedzy zdobytej na szkoleniu, przechodzą przez blok konsultacji indywidualnych, uzyskując fachowe wskazówki dotyczące kolorystyki stroju, korzystnych fasonów ubrań, fryzury i makijażu.

>>więcej

Grupa docelowa:

Dla Zarządu, kadry kierowniczej, menedżerów, pracowników mających bezpośredni kontakt z Klientem, ekspertów i rzeczników prasowych występujących w mediach oraz wszystkich zainteresowanych doskonaleniem swoich umiejętności w zakresie kreowania profesjonalnego wizerunku biznesowego i właściwej autoprezentacji.

Wizerunek biznesowy szkolenia – zakres tematyczny

Szkolenia dla Zarządu

Wizerunek medialny ekspertów i rzeczników prasowych

Szkolenia dla pracowników

Szkolenia dla sprzedawców salonów odzieżowych

Najbliższe terminy

Zainteresowanych szkoleniami proszę o kontakt

Program szkoleniowy jest za każdym razem dostosowany do specyfiki i potrzeb danej grupy.

Wydarzenia: kongresy, konferencje, targi z Akademią Stylu Agnieszki Jelonkiewicz

Konwent Kobiet Szminka 2016

6 marca 2016 w Markach koło Warszawy odbył się Konwent Kobiet koncentrujący się na tematyce rozwoju osobistego, przedsiębiorczości i istotnej roli kobiet w dynamizacji lokalnego biznesu. Znalazłam się wśród prelegentów opowiadając o sztuce elegancji i roli naszego wizerunku w pracy.

Kongres Kobiet Sukcesu

29 maja 2015 w Warszawie odbył się kongres skierowany do kobiet biznesu. Jego celem było przedstawienie sylwetek przedsiębiorczych kobiet, które ciężką pracą, kreatywnością i wiedzą zapracowały na swój sukces. Za rozwojem i pozycją wielu polskich, znanych marek i firm, często stoją kobiety.
O sile kobiet dyskutowały specjalistki, ekspertki i gwiazdy. Gościłam w panelu eksperckim „Jak nas widzą, tak funkcjonujemy w świecie biznesu”. Mówiłam o sztuce kreowania własnego wizerunku. Podkreślałam znaczenie profesjonalnego wizerunku, który ma bezpośredni wpływ na budowanie marki osobistej każdej businesswoman.

W trakcie Kongresu Kobiet Sukcesu zostałam uhonorowana cenną dla mnie nagrodą publiczności w konkursie na najlepszego wystawcę – „Stoisko Sukcesu”. Dziękuję!

Konferencja Wenusjanki

4 maja 2015 w Warszawie odbyła się konferencja Wenusjanki. Są to cyklicznie konferencje, odbywające się w pięciu miastach w Polsce, skierowane do kobiet. Podczas wydarzenia powstaje przestrzeń do wymiany doświadczeń, nawiązania relacji biznesowych i wzajemnych inspiracji. Rozmawiałam z uczestnikami o roli wizerunku w biznesie. Jak budować profesjonalny wizerunek, jakie są jego elementy składowe, jaka jest definicja współczesnej elegancji. Rozmawiałyśmy o roli profesjonalnej autoprezentacji w życiu  businesswoman.

2 marca 2015 podczas konferencji Wenusjanki w Warszawie odpowiadałam na pytania związane z wyglądem, elegancją, stylem. Dzieliłam się też radością ze świeżo wydanej książki „Sukces jest kobietą”, w której jestem jedną z bohaterek.

II Polish Businesswoman Congress 2014

2-3 października 2014 w Warszawie spotkało się 2000 przedsiębiorczych osób. W panelach eksperckich wystąpili najlepsi mówcy z międzynarodowym doświadczeniem dzieląc się swą cenną wiedzą na temat  brandingu, negocjacji, pasji, budowania zespołów pracowniczych, zdrowego stylu życia. Wypowiadałam się na temat roli kreowania profesjonalnego wizerunku we współczesnym świecie biznesu.

Konferencja HR na szpilkach. Wybór kobiet biznesu

11-12 grudnia 2014 w Warszawie wypowiadałam się na konferencji dla kobiet twórczych, odważnych i chcących realizować się zawodowo. Opowiadałam o etykiecie i biznesowym wizerunku.

Targi Edukacyjne w Piasecznie

28 lutego 2015 w Urzędzie Miasta i Gminy odbyły się targi promujące kształcenie ustawiczne wśród osób dorosłych. Podczas targów wystąpiłam w prezentacją na temat zasad kreowania zawodowego wizerunku, mówiłam o wizerunku biznesowym i roli naszego wyglądu w pracy i życiu codziennym.

Krajowe Spotkanie Kobiet Przedsiębiorczych

7-8 listopada 2013 miała miejsce konferencja zorganizowana dla młodzieży studenckiej. Podczas konferencji wypowiadali się eksperci z różnych branży. Jako ekspert z dress code’u opowiadałam o roli wizerunku biznesowego w życiu zawodowym.