SFS

  0
  42
  savoir-vivre i dress code w biznesie.SFS

  savoir-vivre i dress code w biznesie.SFSPani Agnieszka Jelonkiewicz jako trenerka współpracująca z Centrum Doradztwa i Szkoleń Homo Creatore Sp. z o. o. przeprowadziła w dniu 8 czerwca 2018 szkolenie „Savoir-vivre i dess code w biznesie” dla grupy pracowników Sol Financial Services Polska Sp. z o. o.

  Celem szkolenia było przekonanie uczestników, że wygląd i zachowanie są niezwykle istotnym elementem komunikacji pozawerbalnej. Znajomość etykiety biznesowej i profesjonalna autoprezentacja miała ułatwić pracownikom budowanie marki instytucji finansowej, w której pracują. Wiedza o tworzeniu eleganckiego wizerunku i zdobycie umiejętności zachowywania się zgodnie z wymogami etykiety biznesowej, miała zaś wpłynąć na pozytywne budowanie marki osobistej każdego uczestnika.

  Uczestnicy podczas szkolenia zapoznali się z zasadami budowania profesjonalnego wizerunku, zachowania podczas wykonywania obowiązków zawodowych. Panie poznały fasony garderoby, która jest odpowiednia do pracy, panowie poznali zasady właściwego doboru marynarki, spodni, obuwia. Nauczyli się wiązać krawaty i właściwie dobierać kolory skarpet.

  Jednym z wytycznych na szkoleniu było stworzenie elementu wyróżniającego pracowników, toteż panie zostały zaopatrzone w apaszki, a panowie w poszetki w kolorach „firmowych”. Pracownicy od razu na miejscu mieli dobrane te dodatki i nauczyli się jak je wiązać i układać w biznesowej garderobie.

  Fachowość oraz miła atmosfera podczas szkolenia spotkały się z uznaniem wszystkich uczestników, którzy wysoko ocenili kwalifikacje prowadzącej zajęcia. Zdaniem uczestników warsztaty te były bardzo praktyczne i przydatne.

  Polecamy p. Agnieszkę Jelonkiewicz jako profesjonalną konsultantkę ds. kreowania wizerunku biznesowego i etykiety w biznesie.

  Poprzedni artykułIII Konwent Kobiet Szminka 2018
  Następny artykułSBR Bank
  Akademia Stylu Jelonkiewicz
  Jestem trenerką, konsultantką wizerunku i historykiem sztuki. Kreowanie wizerunku biznesowego, etykieta w biznesie i profesjonalna autoprezentacja to dziedziny, którymi się zajmuję od 1998. Posiadam certyfikat międzynarodowego konsultanta koloru i wizerunku (image & color consultant) oraz uprawnienia pedagogiczne umożliwiające mi prowadzenie szkoleń. Przygotowuję wizerunek medialny ekspertów i rzeczników prasowych, udzielam indywidualnych konsultacji przedstawicielom Top Managementu. Miło mi poinformować, że zostałam odznaczona Diamentem Kobiecego Biznesu 2016 jako Firma Godna Zaufania. Jestem admiratorką piękna w różnych jego postaciach. Nie tylko dlatego, że wybrałam studia na Wydziale Sztuk Pięknych. Podziwiam piękno w kreowaniu wnętrz, w naturze, w harmonii pomiędzy architekturą a naturą – co odzwierciedla moja publikacja „Założenie pałacowo-ogrodowe w Kozienicach”. Świat kolorów i form pasjonował mnie od dzieciństwa. Szukając dla siebie zawodu wiedziałam, że chcę pracować z ludźmi i tworzyć piękno. Wymyśliłam zawód, którego u nas jeszcze nie było. Nie było też zapotrzebowania na usługi kreowania wizerunku. Nie poddałam się jednak, stałam się trenerką i doradcą wizerunku. Dziś realizuję swe pasje zajmując się historią ubioru, stylizacją, modą i kreowaniem wizerunku biznesowego i osobistego. Cieszę się, że moja praca inspiruje innych. Tak stałam się jedną z bohaterek książki „Sukces jest kobietą! Piękna twarz biznesu”.