Kreowanie stylu, pomoc wizerunkowa

Warsztaty stylu dla kobiet – kreowanie stylu, pomoc wizerunkową – kieruję do różnych grup wiekowych (nastolatek, kobiet po 40-ce i Seniorów). Wiem jak wiele kobiet, z powodu ideałów lansowanych przez media, popada w kompleksy uznając swoją figurę za niedoskonałą. Z tego powodu stworzyłam dodatkowo warsztaty stylu specjalnie dla grupy kobiet plus size.

Trzonem wszystkich warsztatów są konsultacje indywidualne. Każda z uczestniczek zdobywa fachowe wskazówki dotyczące kolorystyki, korzystnych fasonów ubrań, stylizacji sylwetki, fryzury i makijażu. Celem warsztatów jest ofiarowanie kobietom uśmiechu, gdy zobaczą się w lustrze. Bo: radość z ubierania, samoakceptacja, pewność siebie i uznanie w oczach innych nie zależą ani od noszonego rozmiaru, ani od wieku, ani od zawartości portfela.

Warsztaty stylu dla kobiet – tematyka

  1. Odkryj swój kolor – analiza kolorystyczna, dodatkowo możliwość nauki makijażu
  2. Odkryj swój styl – warsztat ze stylizacji sylwetki
  3. Warsztat stylu dla pań plus size

Najbliższe terminy

5 październik 2018 – Wieczór elegancji i stylu dla pań, godz.19.00-20.00 Centrum Kultury Izabelin

22 październik – Modna kawa z Chopinem, godz.12.00-12.45 Chopin Point Warsaw

Zainteresowanych proszę o kontakt

Wydarzenia z Akademią Stylu Agnieszki Jelonkiewicz:

Dzień Kobiet w Rembertowie

11 kwietnia 2018 w Bibliotece Publicznej Dzielnicy Rembertów w Warszawie odbył się Dzień Kobiet. Z tej okazji spotkałam się z zaproszonymi paniami i rozmawiałyśmy na temat elegancji i tworzenia własnego stylu. Zastanawiałyśmy się wspólnie w czym tkwi tajemnica dobrze ubranych kobiet, co składa się na styl i jak wyrazić swoją osobowość ubraniem. Spotkanie zakończyłam nauką wiązania apaszek, szali i chust.

Konwent Kobiet Szminka 2018

4 marca 2018 w Markach koło Warszawy odbył się 3.Konwent Kobiet Szminka 2018 zorganizowany przez kobiety dla kobiet z okazji ich święta. W tym roku tematem przewodnim była Francja, francuski szyk i Coco Chanel. Konwent urozmaicony był pokazami mody w stylu francuskim, prelekcjami i występami artystycznymi. A ja podczas wykładu przybliżyłam gościom sylwetkę Coco Chanel i rewolucję w modzie, której dokonała ta słynna projektantka.

Wieczorek stylu. Tajemnice piękna – odkryj swój styl

30 września 2017 w Warszawie w BioCultura Cafe odbył się warsztat propagujący kobiecość. W kameralnym gronie rozmawiałyśmy o ikonach stylu, dyskutowałyśmy o dobrym smaku, elegancji. Na koniec podkreślałyśmy swój styl kolorowymi chustami i apaszkami.

Marka na obcasach. Twój wizerunek Twoją wizytówką

14 marca 2017 w Warszawie odbyło się spotkanie Przedsiębiorczych Kobiet. Wraz z rozwojem współczesnego świata i rosnącym dobrobytem paradoksalnie coraz trudniej jest stworzyć profesjonalny wizerunek. Pułapką wydaje się być nadmiar – wśród bogactwa materiałów, wzorów i kolorów trudno jest zbudować biznesową garderobę. W natłoku informacji ciężko jest wydobyć te, które pomogą wykreować odpowiedni wizerunek. Jakie czynniki wpływają na budowanie marki osobistej? Umiejętności? Strój? Dobre maniery?

Spotkanie z modą i dobrym stylem

12 marca 2017 w Domu Kultury „Uśmiech” Filia Bronisze z okazji Dnia Kobiet odbyło się „Spotkanie z modą i dobrym stylem”. Opowiadałam o elegancji, dobrym stylu i trendach w modzie. Przedstawiłam ikony stylu, na podstawie których wspólnie zastanawiałyśmy się czym jest własny styl. Spotkanie zakończyło się nauką wiązania apaszek i szali – najprostszych dodatków, które mają wpływ na tworzenie stylu kobiet.

Konwent Kobiet Szminka 2017

5 marca 2017 w Markach koło Warszawy odbył się Konwent Kobiet koncentrujący się na tematyce przedsiębiorczości kobiet i ich istotnym udziale w dynamizacji lokalnego biznesu. Konwent urozmaicony był pokazami mody oraz różnymi prelekcjami. Opowiadałam o modzie w latach 50 podkreślając jej niejednolite oblicze, zwłaszcza w Polsce, w okresie PRL-u.

Warszawski Festiwal Progessteron

6 listopada 2016 odbył się festiwal dla kobiet na którym prowadziłam zajęcia „Odkryj swą kobiecość”. Celem spotkania było pogłębienie wiedzy na temat swojej sylwetki i przekonanie pań, że bez względu na rozmiar i wiek można wyglądać dobrze.

Warsztaty stylu dla kobiet w Talaria Resort & SPA

8-9 lipca 2016 odbyły się Warsztaty Stylu dla pań, pragnących nauczyć się podkreślać swoje piękno. Prowadziłam zajęcia ze stylizacji sylwetki. W międzyczasie, korzystając z oferty hotelu, można było odpocząć i zrelaksować się.

Majówka w hotelu Gołębiewskim

1-2 maja 2016 goście hotelu Gołębiewski w Mikołajkach mieli okazję skorzystać z dwóch wykładów, które dla nich przygotowałam i poprowadziłam. Pierwszy „Pięknie się wyróżniaj” dotyczył tajemnic koloru: jak rozpoznać swój typ kolorystyczny, dobrać kolor włosów i wykorzystać barwy w kreowaniu swojego wizerunku. Drugi wykład „Dobry wygląd – lepsze samopoczucie” dotyczył sylwetki. Opowiadałam w nim jak właściwie podkreślić atuty swojej sylwetki poprzez odpowiedni dobór krojów, fasonów i dodatków. Nie odbyło się bez udziału modelek zgłaszających się spośród publiczności. Cieszyło mnie też zainteresowanie najmłodszych słuchaczek – nastolatek, które przyszły na zajęcia razem z mamami.

Warsztaty stylu dla kobiet w Talaria Ladies SPA

4-5 grudnia 2015 odbyły się warsztaty stylu dla pań, pragnących nauczyć się podkreślać swoje piękno. Poprowadziłam zajęcia z analizy kolorystycznej, psychologii koloru i nauki makijażu. W międzyczasie, korzystając z oferty hotelu, można było odpocząć, rozpieścić siebie i swoje zmysły.

Klub Klasy Kobiet w Piasecznie. Warsztaty stylu

W maju 2015 gościłam dwukrotnie w Klubie Klasy Kobiet w Piasecznie. Na pierwszym spotkaniu dedykowanym kobietom 45+ dyskutowałyśmy na temat elegancji. Zastanawiałyśmy się w czym tkwi tajemnica dobrze ubranych kobiet, ikon stylu. Jak tworzyć swój styl? Jak wyrazić swoją osobowość?

Okazało się, że jedno spotkanie nam nie wystarczyło. Na kolejnym opowiadałam więc o roli koloru w kreowaniu swojego wizerunku. Każda z pań przeszła przez blok konsultacji kolorystycznych i miała wykonaną indywidualną analizę kolorystyczną poznając kolory swojej garderoby. Warsztaty zakończyłam nauką makijażu.

Klub Kobiet Przedsiębiorczych w Poznaniu. Warsztaty stylu

25 lutego 2015 zostałam zaproszona na spotkanie Klubu Kobiet Przedsiębiorczych, gdzie opowiadałam o roli wizerunku kobiety, o kolorystycznym budowaniu garderoby, stosowności stroju do sytuacji. Celem prelekcji było pogłębienie wiedzy na temat budowania marki osobistej i kreowania wizerunku biznesowego. Nasze spotkanie było także okazją do poznania się wzajemnie i wymienienia kontaktów oraz doświadczeń.

Kobiecy Karnawał. Warsztaty stylu

Akademia Stylu Agnieszki Jelonkiewicz warsztaty dla kobiet wyróżnienieW styczniu 2012 w Warszawie odbył się Kobiecy Karnawał. W ramach karnawału zorganizowałam dla pań „Spotkanie z kolorami”. W pięknych wnętrzach Restauracji Dom Polski opowiadałam o roli koloru w kreowaniu wizerunku, o psychologii koloru i o tym jak kolor działa we wnętrzach.  Miło mi poinformować, że dzięki opiniom uczestniczek – w konkursie na Karnawałowe Hity Warsztatowe – zdobyłam wyróżnienie.

Kobiety aktywne, potrzebne, wartościowe – warsztaty stylu

Informuję o zakończeniu cyklu warsztatów „Zbuduj własną markę” skierowanych do kobiet z terenu Mazowsza po czterdziestym piątym roku życia: „45+ Aktywne, Potrzebne, Wartościowe.” Warsztaty odbyły się w: kwietniu, maju, czerwcu 2011 oraz w październiku i listopadzie 2011 i cieszyły się ogromnym powodzeniem.